Exkluzívne tapety do interiéru

Samolepiace tapety sú módne a moderné interiérové dekorácie. Medzi hlavné prednosti odnímateľných tapiet patrí rýchla a bezproblémová aplikácia a neobmedzený výber vzorov a farieb. Materiál, z ktorého sú naše samolepiace tapety vyrobené, je odolný voči vlhkosti, nečistotám a oderom. Pri správnom použití vám tapeta bude slúžiť niekoľko rokov.

Exkluzívne tapety do interiéru
Kolor
Styl
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Vidiecky
Minimalistický
Klasika
Barokový
Francúzsky
Eklektický
zobraziť všetky
Abstrakt
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
Viktoriánsky
Rustikálny
Moderné
Provensálsky
Japonský
Umiestnenie [výsledky: 2459]
Exkluzívne tapety do interiéru

Ktoré tapety sú vhodné do obývacej izby a ktoré do spálne?

V obývacej izbe budú fungovať tapety s botanickým motívom, ako sú monstera alebo banánové listy. Dobré sú aj jednoduché geometrické vzory, ako sú trojuholníky, štvorce, kruhy a pruhy. Veľké, akvarelové kvetné puky alebo tapety s lúčnym motívom vyzerajú v spálni nádherne. Do kúpeľne určite odporúčame jemné vzory v kontrastných farbách a rastlinných kompozíciách. V kuchyni budú skvele pôsobiť intenzívne farby a pastelové farby, ktoré narušia drsnú atmosféru interiéru. Domáca kancelária je miesto, kde by nemala chýbať zeleň. Starajte sa o svoj zrak a odpočívajte, vyberte si tapety s motívom šíriacich sa listov.

Aké tapety sú najlepšie pre detskú izbu?

Detská izba je miestom, kde môžete dať priechod svojej tvorivej fantázii! V detskej izbe budú perfektným nápadom škandinávske lesné motívy, akvarelové kvety, farebné lúky a autá, ale aj vesmírne galaxie. Pre chlapčenskú izbu stojí za výber tlmené farby, pre dievčenskú izbu - intenzívne farby a pastelové kvety. Ak chcete zostať neutrálni, zvoľte jemné pastelové farby a samolepiace tapety svetlých tónov.