Sklenené obrazy – príroda

Moderné obrazy s prírodou môžu čerpať z diel najslávnejších maliarov a zároveň prezentovať ich diela vytlačené na skle. Je to spôsob, ako spojiť tradíciu s tým, čo je charakteristické pre súčasnosť. Sú vhodné ako dekorácia do bytov, ale aj do rôznych prevádzok alebo kancelárií.

Sklenené obrazy – príroda
PRÍRODA [výsledky: 1030]
Sklenené obrazy – príroda

Príroda – obrazy na skle

Všetky prírodné motívy sú nadčasové – tak ako príroda sama. Najmä v čase, keď je náš život v toľkých sférach prepojený s mestom, oceňujeme všetky prejavy prírody v našom živote. Obklopení rastlinami môžeme doma vytvoriť príjemnú atmosféru, a to ako pre naše zmysly, tak pre duševnú hygienu. Rovnaké je to s dekoráciami. Všetky prírodné výhľady, detaily, botanické motívy či zvieratá nás pozitívne ovplyvňujú a prinášajú pozitívnu atmosféru. Na výber máte samozrejme veľa možností. Okrem iného sme pripravili slávne obrazy. Príroda na nich slúži často ako pozadie pre vyobrazené situácie, postavy alebo udalosti. Máme tiež menej známe diela, ktoré budú tiež zdobiť vašu obývaciu izbu, spálňu či kuchyňu. Obrazy na skle s prírodou majú tú výhodu, že sa hodia ako k modernému minimalizmu, tak i ku klasickej výzdobe.

 

Preto ľahko nájdete vzor, ktorý bude najlepšie vyhovovať vášmu interiéru, pokiaľ ide o farbu a tému.

Obrazy s krajinami

Sklenené obrazy s prírodnými motívmi sú zaujímavou možnosťou do detskej izby. Dieťa nevyrastie z takejto témy po niekoľkých rokoch a zároveň bude neustále objavovať nové detaily a inšpiratívne fragmenty na obraze. Ak chcete, aby sa vaše zmysly rozvíjali čo najlepšie, použite grafiku s kontrastnými detailmi. Bude stimulovať oči dieťaťa od prvých dní jeho života! Týmto spôsobom sa nielen bude rozvíjať, ale začne tiež fascinujúce dobrodružstvo s umením!

Pozrite si tiež obrazy s prírodou na plátne canvas.