Obrazy na plátne – Jean Bernard

Jean-Bernard Duvivier bol kresliar a maliar. Žil na prelome 18. a 19. storočia. Robil tiež ilustrácie do kníh a zaoberal sa kreslením historických predmetov. Pozrite sa na jeho diela, ktoré sme vybrali. Môžu vyzdobiť stenu vášho domu. Minimalistická grafika či portréty sú ideálne do denných miestností.

Obrazy na plátne – Jean Bernard
Obrazy na plátne – Jean Bernard

Reprodukcie diel – Jean Bernard

Ak hľadáte pomerne konzervatívnu ozdobu na stenu, ktorá nebude prvoplánová, ale zároveň zdôrazní charakter interiéru, potom tu budú veľmi vhodné kresby. Jean Bernard sa nezaoberal kontroverznými témami a jeho kompozície boli pomerne vyvážené. Obzvlášť sme si obľúbili jeho grafiky. Sú jednoduché, ale súčasne zaujímavé, upútajú pohľad, ktorý blúdi jemným šerosvitom a hľadá detaily a tvary. Čo je určite zrejmé, sú výrazné farby, ktorými sa vyznačujú jeho obrazy. Jean Bernard rád ukazoval ľudí v prirodzených pózach a zároveň odhaľoval ich najlepšie vlastnosti.

 

V našej ponuke sú obrazy vytlačené na plátne canvas. Ide o elegantné a modernejšie verzie reprodukcií. Reprodukcie sa vyznačujú dokonalým vyobrazením farieb v porovnaní s originálom, rovnako ako bohatstvom detailov. Voľba závisí od vás a od efektu, ktorý chcete vo svojom interiéri dosiahnuť. Obrazy na plátne sa viac podobajú klasickému maliarstvu, ale nemajú typický rám. Vďaka tomu sa štýlovo odlišujú od klasicky chápaného maliarstva, kde je obraz zarámovaný do výrazného rámu.

Prezrite si tiež reprodukcie na skle Jean-Bernard Duvivier.