Obrazy na plátne – zvieratá

Pozrite sa, akým zaujímavým motívom v interiéri môže byť grafika zvierat. Ako tých divokých, tak dobre nám známych, žijúcich v našej zemepisnej šírke. Obrazy so zvieratami sú zaujímavou voľbou do bytov ľudí, ktorí majú domácich miláčikov alebo iné zvieratá. Využívajú ich tiež milovníci prírody.

Obrazy na plátne – zvieratá
ZVIERATÁ [výsledky: 556]
Obrazy na plátne – zvieratá

Zvieratá v interiéroch domu

Kresby zvierat jemným spôsobom zdobia stenu a zdôrazňujú charakter interiéru. Grafiku, ktorú máme v našej kolekcii, tvoria vkusné portréty zvierat, počnúc osobitými mačkami a psami a exotickými domácimi miláčikmi a rybami, ktoré nie sú ľahko dostupné pre naše oči. Grafika zvierat sa osvedčí v rôznych miestnostiach. Môže byť ozdobou obývacej izby, pracovne a tiež kúpeľne či kuchyne. Podstatné je len to, aké farby prevládajú na diele a ako ladí s ostatnými prvkami v interiéri.

Upozorňujeme, že štýlové obrazy so zvieratami sú veľmi vhodné aj do detskej izby. Určite oslovia tých, ktorí preferujú klasické riešenia a nadčasové vzory, nie nevyhnutne tie typické pre najmladších obyvateľov domu. Malé deti majú osobitne rady africké zvieratá, ktoré sú často hrdinami rozprávok a detských príbehov.

Zvieratá vytlačené na plátne

Naše obrazy ponúkame v podobe elegantnej potlače na plátne canvas. Vďaka širokému výberu v našej galérií sa môžete sami rozhodnúť, ktoré prevedenie najlepšie zapadá do štýlu a charakteru interiéru. Plátno canvas natiahnuté na drevený napínací rám dokonale zapadá do moderných usporiadaní, ako aj tých tradičných v klasickom štýle. Máme veľa zaujímavej a elegantnej grafiky so zvieratami, medzi ktorou iste nájdete tú, ktorá sa k vám dokonale hodí.

Prezrite si tiež sklenené obrazy so zvieratami.