Akvarelové obrazy na plátne

Obrazy maľované na plátne akvarely sú dychtivo vyberané pre zdobenie domov. To isté platí pre naše obrazy na plátne, ktoré veľmi realistickým spôsobom ukazujú krásu tohto typu maľby. Pozrite sa, aká diela skvelých maliarov sme pripravili v našej galérii, a reprodukcie menej známych diel, ktoré by ste tiež radi videli u vás doma.

Akvarelové obrazy na plátne
Akvarely [výsledky: 1117]
Akvarelové obrazy na plátne

 

Krajiny a portréty

Diela vytvorené pomocou vodových farieb veľmi šikovne ukázala, ako zaujímavým spôsobom kombinovať farbu a svetlo. Nájdite obraz, ktorý obsahuje farebnú paletu podobnú tej, ktorú máte doma. To vám umožní vykonať konzistentné usporiadanie. Akvarely môžeme často vidieť u slávnych maliarov, ako je Matisse, ktorý po nich dychtivo siahol, než stratil silu vo svojich rukách a začal vyrábať koláže z papiera. Zbierka však obsahuje aj menej známe akvarely. Maľby, ktoré boli dnes vytvorené, poteší tiež spôsob, akým štetec funguje, a spôsob nanášania farby. Téma je veľmi obsiahle. Môžete siahnuť po krajine, vidieckej krajine a scénach zo života. Zaujímavým návrhom sú tiež portréty vytvorené technikou akvarelu. Pozrite sa na naše návrhy v galérii a premýšľajte, ktorý obrázok vás osloví najviac.

 

Akvarely - abstraktné maľba

Ak sa nechcete sústrediť na žiadne konkrétnu tému, ale skôr na niečo abstraktnějšího, nájdete tu tiež mnoho návrhov. Takéto obrazy často stimulujú predstavivosť a nie sú nudné ani po dlhej dobe a vyvolávajú reflexiu. Sú skvelé, keď hľadáte ďalšie umelecké dielo pre svoju domácu galériu obrázkov. Musíte len správne vybrať farbu diela. Obrázky maľované na plátno, prenášané pomocou tlače tiež na plátno, poteší reprodukciou farieb a detailov, takže vás iste poteší konečný výsledok, ktorý bude neuveriteľne podobný originálu. Zároveň vás možno poteší cena, ktorá je v porovnaní s originálnymi obrazmi oveľa dostupnejšie.