Typy materiálov

Magic Stick

 

FOTOTAPETA MagicStick

Fototapeta MagicStick je inovatívny samolepiaci materiál s možnosťou opakovaného odlepenia a lepenia. Materiál sa nešpiní, netrhá a lepí sa na každý plochý povrch! Jeho hlavnou výhodou je veľmi jednoduchá aplikácia. Materiál môžete ľahko aplikovať sami bez nepekných bublín. Materiál možno tiež ľahko odstrániť, a to bez poškodenia lepeného povrchu. Materiál nie je vhodný pre použitie na latexové farby a textúrované steny (môže dôjsť k odlepovanie materiálu). Plocha určená na nalepenie fototapety musí byť čistá, suchá a bez prachu.

Štruktúra:  saténová
Povrchová úprava:  ľahká matná
Lepidlo: Nie je potrebné
Max. šírka dielu: 125 cm (ak je veľkosť väčšia ako šírka dielu, potlač sa bude skladať z niekoľkých rovnakých listov)
Použitie: Obývačka, spálňa, kancelárske priestory, predsieň a mnoho ďalších

 

Fototapeta flizelinowa

Vliesová FOTOTAPETA

Fototapeta, ktorá sa VEĽMI ĽAHKO APLIKUJE. Preto je najobľúbenejším výrobkom našich zákazníkov. Na rozdiel od iných výrobkov sa lepidlo aplikuje na stenu, následne tapetu montujeme priamo na pripravený povrch. Ľahko a pohodlne!

Vďaka svojim vlastnostiam tapeta dokonale maskuje nerovnosti a praskliny steny. Je tiež odolná voči deformáciám a roztrhnutiu. Ďalšou výhodou vliesovej tapety je tepelná a akustická izolácia. Skvele sa hodí do miestností, kde chceme zostať v pokoji a tichu.

Gramáž: 130g/m2
Štruktúra: s jemnou štruktúrou
Povrchová úprava: matná
Lepidlo: Metylan Direct pre vliesové tapety
Max. šírka dielu: 135cm (ak je veľkosť väčšia ako šírka dielu, potlač sa bude skladať z niekoľkých rovnakých listov)
Použitie: obývačka, spálňa, predsieň, detská izba, konferenčná miestnosť

 Bubbles Free

BUBBLES FREE

Materiál, ktorý vďaka jednoduchej aplikácii umožňuje počas niekoľkých minút premeniť akýkoľvek hladký povrch. Inovatívna technológia BubblesFree eliminuje tvorbu obtiažnych vzduchových bublín počas aplikácie. Možno ju ľahko odstrániť z polepeného povrchu bez toho, aby ste ho poškodili.

Max. šírka dielu: 135cm 
Použitie: Všetky rovné povrchy, čelné strany nábytku, notebooky, domáce spotrebiče, práčky, chladničky,