Fototapety – zvieratá

Bez ohľadu na štýl interiéru pridajú naše tapety každému z nich prvok prekvapenia a veľkolepý vzhľad. Obývačky, spálne, jedálne a dokonca aj chodby získavajú nový život vďaka krásnym a jedinečným vzorom. Hľadáte perfektný motív pre váš domov? Nechajte sa spolu s nami inšpirovať svetom prírody! Prezrite si našu rozsiahlu kolekciu samolepiacich fototapiet s motívom zvierat a pozrite sa, ako vyzdobiť domov v súlade s vlastným štýlom a vkusom.

Fototapety – zvieratá
Kolor
Styl
Orientálne
Angličtina
Eklektický
Vidiecky
Škandinávsky
Barokový
Klasika
Rustikálny
Provensálsky
Etnický
zobraziť všetky
Moderné
Francúzsky
Abstrakt
Japonský
Súčasné
Minimalistický
Koloniálny
Zvieratá [výsledky: 147]
Fototapety – zvieratá

Široká škála farieb a zvieracích motívov fototapiet

Tapety so zvieracími motívmi stále častejšie zdobia nielen detské izby, ale stávajú sa aj výrazným a odvážnym prvkom spální, obývačiek a jedální. Okrem toho sa mnoho reštaurácií môže pochváliť stenami s nádhernými exotickými zvieratami. Odnímateľné tapety z kolekcie Zvieratá a ich nádherné zvieracie vzory vám umožnia zaviesť tieto prírodné inšpirácie do interiéru bez toho, aby ste museli cestovať na africké safari! Môžete si vybrať medzi odvážnymi a vyzývavými vzormi s hlasnými leopardmi, bláznivými opicami, vznešenými slonmi, štíhlymi žirafami alebo rýchlymi zebrami, ak hľadáte niečo pokojnejšie v jemných odtieňoch, odporúčame vám prezrieť si ohromujúce lesné, morské, migrujúce alebo nebeské vtáky, žiariace celou škálou farieb. Rozmanitosť farieb a motívov našich fototapiet so zvieratami vám umožní prispôsobiť ich vzor usporiadanie vášho interiéru.

Rýchla a jednoduchá inštalácia tapiet

Fototapety so zvieratami uľahčujú zaviesť do miestnosti veľkoleposť a rozmanitosť prírody, a to rýchlo a ľahko. Vďaka ich univerzálnosti sú skvelou voľbou pre každú miestnosť od moderného zariadenia až po klasické a romantické obývačky a spálne. Vďaka ich jedinečnému dizajnu a odolnému, vodotesnému materiálu si môžete byť istí, že odnímateľné fototapety so zvieratami sa nepokrčia, neroztrhajú alebo úplne nezničia. Tapety so zvieratami sa tiež ľahko aplikujú. Samolepiaci materiál vám umožní opakovane odlepovať a znovu prilepiť tapety (bez poškodenia steny), takže môžete meniť výzdobu svojho interiéru, a to kedykoľvek sa vám zachce. Vďaka obrovskému výberu samolepiacich tapiet prebuďte svoju kreativitu a osviežte chytro a pohodlne svoju miestnosť.