Fototapety – púpavy

Púpavy... Púpavy... Vietor... Krásne, aj keď kvitnúce kvety púpavy lekárskej nie sú len skvelou detskou zábavou pri ich odfukovaní. Je to oveľa, oveľa viac. Púpava lekárska je kvetinou nielen liečivou, ale aj symbolickou už po stáročia. Objavuje sa tesne na začiatku jari a po niekoľkých dňoch zmizne spolu s odfukovanými padáčikmi.

Fototapety – púpavy
Kolor
Styl
Eklektický
Japonský
Etnický
Provensálsky
Barokový
Abstrakt
Angličtina
Vidiecky
Škandinávsky
Moderné
zobraziť všetky
Klasika
Orientálne
Francúzsky
Súčasné
Minimalistický
Púpavy [výsledky: 34]
Fototapety – púpavy

Tapety s púpavami

Púpava lekárska sa líši od ostatných kvetín. Je považovaná za obyčajnú a mdlú v porovnaní s kvitnúcimi kvetmi, ako je ruža a lotos. Púpava tiež nemá žiadnu farbu, ale doháňa to svojou jedinečnou geometriou. Jej charakteristický vzhľad spôsobuje, že nemožno odolať tomu ju nesfúknuť. Potom môžete sledovať, ako neuveriteľne a magicky našuchorené semienka púpavy lietajú vzduchom. Práve preto je púpava lekárska vizuálnou pripomienkou mladosti a radosti. V istom zmysle môže byť púpava symbolom života. Púpava vám môže pripomenúť, aby ste si užili každú chvíľu, ktorú máte. Ukazuje to, že život je nestály a krehký, a my máme len jednu šancu ho čo najlepšie využiť. Preto sú tapety s motívom púpavy určené sentimentálnym osobám, ktoré sa radi obklopujú vecami, pripomínajúcimi plynutie času.

Tapeta s motívom púpavy

Medzi našimi tapetami nájdete nádherné tapety s opakujúcim sa motívom, ktoré vytvárajú jedinečné vzory a vnášajú do každého interiéru jemný nádych jari. Môžete však rozhodnúť pre odvážny krok a vybrať tapetu s motívom kvetinovej lúky, ktorá nám v spodnej časti dáva nepriechodné more kvetov a keď sa upína smerom nahor prechádza do jemnej jednofarebné kompozície. Vytvára dojem, že sme uprostred lesnej čistiny plnej divokých kvetín, ktorá nás presunie do bezstarostnej doby, kedy nie sme prenasledovaní povinnosťami a nevyriešenými záležitosťami.