Fototapety – tropické

Tropický štýl je jedným z najhorúcejších trendov desaťročia. Majitelia domov po celom svete navzájom súperia v interiérovom dizajne, kde ich hlavným motívom sú odvážne dekorácie inšpirované džungľou. Je to preto, že prvky, ako sú napríklad naše samolepiace fototapety s tropickým motívom, prinášajú do miestnosti nádhernú a slnečnú atmosféru. Vďaka nim si môžete vytvoriť osobnú tropickú oázu z pohodlia vlastného domova.

Fototapety – tropické
Kolor
Styl
Moderné
Vidiecky
Francúzsky
Barokový
Abstrakt
Angličtina
Koloniálny
Súčasné
Japonský
Eklektický
zobraziť všetky
Etnický
Rustikálny
Klasika
Viktoriánsky
Minimalistický
Provensálsky
Škandinávsky
Orientálne
Tropické [výsledky: 385]
Fototapety – tropické

Tropické lístie na fototapetách

Ak hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob aplikácie pre osvieženie vzhľadu vášho interiéru, môžu byť ideálnym riešením vysokokvalitné odnímateľné tropické fototapety. Vďaka tomu naplníte svoj dom nádhernou okúzľujúcou atmosférou. Vaša miestnosť navyše získa nový a štýlový vzhľad. Vyskúšajte vzor tropického listu banánovníka alebo monstery, aby vo vašom dome našli svoje miesto svieže zelené farby, alebo horúcu plážovú tapetu s hrdo prezentujúcimi sa ružovými plameniakmi. Alebo sa možno chcete ako doma v exotickej, pestrofarebnej džungli? Potom venujte pozornosť kvetinovým fototapetám v rôznych odtieňoch, kde sa nádherne prezentujú úžasné strelície alebo jemný amarylis či vznešené antúrie. Pútavé sú tiež samolepiace tapety s motívom džungle, ktoré úžasne zobrazujú nebeské vtáky trblietajúce sa celou dúhovú paletou farieb. Alebo možno hľadáte perfektný doplnok do kuchyne? V tomto prípade budú vynikajúcim riešením naše fototapety so šťavnatým exotickým ovocím, ako sú napríklad elegantné ananásy, chutné mango a výživné avokádo.

Prineste do interiéru tropický les

Tapety v tropickom štýle dodajú každej miestnosti farby a letnú atmosféru, ich všestranný motív pomôže vytvoriť svieže a moderné zariadenie. Odnímateľné tropické fototapety sú obľúbené a neobyčajne malebné motívy, ktoré sa fantasticky prezentujú ako v súkromí, tak i v modernej kancelárii. Tento druh premeny môžete vykonať kedykoľvek, bez zbytočných nákladov a strateného času. Najvyššia kvalita tlače a starostlivosť o detaily vám umožnia prispôsobiť naše fototapety s motívom prírody akémukoľvek usporiadaniu. Vďaka ich jedinečnému dizajnu sa nemusíte starať o ich znečisteniu alebo zničenie. Dobre navrhnuté samolepiace fototapety s tropickým motívom budú zaujímavým doplnkom vášho interiéru a obklopia ho zvláštnou a jedinečnou atmosférou.