Fototapety – kvety magnólie

Vzhľadom na to, že sa má za to, že magnólia existuje už od začiatku času, symbolizuje dlhovekosť a vytrvalosť. Magnólie môžu tiež predstavovať ušľachtilosť, lásku k prírode, ženskú sladkosť a krásu. Často sa používajú vo svadobných kyticiach, aby reprezentovali hrdosť, dôstojnosť a čistotu nevesty.

Fototapety – kvety magnólie
Kolor
Styl
Koloniálny
Japonský
Viktoriánsky
Klasika
Škandinávsky
Vidiecky
Eklektický
Etnický
Francúzsky
Provensálsky
zobraziť všetky
Angličtina
Barokový
Moderné
Abstrakt
Orientálne
Súčasné
Rustikálny
Magnólie [výsledky: 90]
Fototapety – kvety magnólie

Jemné a pastelové dekorácie s magnóliami

Magnólia je rod s viac ako 200 druhmi z čeľadí Magnoliaceae. Pochádzajú z tropických, subtropických a miernych oblastí Ázie a Strednej Ameriky. Rastú ako kríky alebo stromy. Magnólie sú dobre známe pre svoje krásne, nápadné a voňavé kvety a atraktívne vždy zelené a lesklé listy. Magnólie sú považované za jedny z prvých kvitnúcich rastlín, ktoré sa vyvinuli na Zemi. Podľa vedeckého výskumu ukazujú fosílne pozostatky, že sú na Zemi už 100 miliónov rokov. Zdá sa, že existuje toľko výkladov symbolov o magnólii, koľko ľudí miluje magnóliu. Vo viktoriánskych časoch bolo posielanie kvetov diskrétnym spôsobom, ako si milenci navzájom posielali správy. Magnólie symbolizovali dôstojnosť a ušľachtilosť. V starovekej Číne boli magnólie považované za dokonalé symboly ženskej krásy a vľúdnosti. Na americkom Juhu sa biele magnólie bežne dávajú do svadobných kytíc, pretože sa má za to, že kvety odrážajú a zdôrazňujú čistotu a ušľachtilosť nevesty.

Tapety s motívom magnólie – ideálne do detskej izby

V našej ponuke ponúkame širokú škálu kvetov magnólie, a to biele, jemné kvety drevenej magnólie a plné rôznofarebných kvetinových guľôčok kríkových magnólií. Vďaka tomu tu každý nájde niečo pre seba: jemnú, pastelovú tapetu ideálnu do detskej izby, prekrásnu realistickú tapetu vytvarovanú do vzoru obrovskej kytice kvetov, ktorá je veľmi vhodná do obývačky, alebo tmavé tapety s kontrastnými kvetinami, ktoré budú ideálnym doplnkom každej miestnosti.