Fototapety – srdce

Milujete srdiečka tak veľmi, ako ony milujú vás? Ak áno, ste na správnom mieste! Nájdete tu totiž úžasné tapety so srdiečkami, ktoré zmenia interiér vášho bytu zo všetkých možných perspektív. Myslíte si, že je to detský vzor? Vôbec nie! Presvedčte sa, že to tak nie je a vyberte si ideálnu tapetu so srdiečkami, do ktorej sa zamilujete!

Fototapety – srdce
Kolor
Styl
Vidiecky
Škandinávsky
Angličtina
Minimalistický
Francúzsky
Abstrakt
Eklektický
Súčasné
Klasika
Moderné
Srdce [výsledky: 21]
Fototapety – srdce

Zamilujte sa do fototapety so srdiečkami

Mágovia a alchymisti používali symboly srdca k čarom týkajúcim sa záležitostí lásky a romantiky. Symbol bol tiež používaný pri rituáloch k posilneniu vzťahov. Srdce je v rôznych kultúrach už dlho považované za symbol lásky, radosti a súcitu. Symbolické znázornenie srdca však môže byť spájané s miernou infantilnosťou, a to s milostnými listami ponechanými pre kolegyňu na lavičke alebo s hodinami strávenými snívaním o obľúbenom chlapcovi ... Srdiečka sú tiež symbolom zamilovanosti, nevysvetliteľnej radosti, motýľov v žalúdku a neustáleho vzrušenia. Pri pohľade na ne je človek veselší, rozžiarenejší a zaplaví ho vlna príjemného tepla.

Fototapety so srdiečkami – to je osvedčený darček nielen na Valentína

Preto sme sa rozhodli vniesť kúsok tohto hrejivého pocitu do každého interiéru. Naše jedinečné tapety so srdiečkami v rôznych vyhotoveniach sa dokonale hodia do každého priestoru!
Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!