Škandinávske fototapety

Vyznačujú sa predovšetkým jednoduchosťou, svetlými farbami a do značnej miery sa odvolávajú na prírodu. Škandinávci sa každý deň obklopujú tým, čo môžu nájsť vo svojom okolí. Farba, ktorá tu vládne, je biela. Napriek všadeprítomnej bielej je to skôr chladný štýl. V interiéroch sú veľmi často kachľové pece alebo krby.

Škandinávske fototapety
Kolor
Styl
Priemyselný
Japonský
Minimalistický
Koloniálny
Klasika
Škandinávsky
Francúzsky
Moderné
Abstrakt
Súčasné
Škandinávske [výsledky: 28]
Škandinávske fototapety

Jemné škandinávske fototapety

Škandinávske tapety získali popularitu za posledných niekoľko rokov, pretože trend „scandi“ dobyl svet interiérovej architektúry. Škandinávsky dizajn je známy svojou minimalistickou estetikou, ktorá sa objavila v 30. rokoch v Dánsku, Fínsku, na Islande, v Nórsku a Švédsku. Interiéry inšpirované touto estetikou často obsahujú veľa bielej, chladnej modrej a sivej. Práve tu je škandinávska tapeta skvelou voľbou, ktorú možno neskôr doplniť jemnými a elegantnými tkaninami a teplým drevom skríň a nábytku. Hlavným princípom navrhovania severského trendu je „menej znamená viac“, a preto je škandinávska tapeta fantastickým spôsobom, ako ukázať rafinovaný dizajnový vkus, bez toho aby ste to preháňali. Pokiaľ ide o škandinávsky štýl, vždy si vyberajte jemné namiesto veľkých a odvážnych vzorov a farieb.

Módne tapety v škandinávskom štýle

Elegantné a jemné vzory v chladných odtieňoch sú najlepším spôsobom, ako ponechať zvyšok priestoru pre všetky zariadenia a nábytok. Severský štýl je „tichým držiteľom“ dizajnových trendov. Ponúka domovom pokojnú, ale sofistikovanú atmosféru. Naše tapety ponúkame v dvoch technológiách – klasické tapety lepené a v technológii MagicStick, ktorá umožňuje tapetu odlepiť a premiestniť ju na iné miesto. Vďaka tomu môžete svoju tapetu vziať na akékoľvek iné miesto, dokonca aj keď sa presťahujete do iného bytu. Tak neváhajte a objednajte si ešte dnes výnimočnú tapetu, ktorá zaujme všetkých vašich priateľov!