Fototapety – vintage

Hľadáte vhodnú tapetu pre vašu miestnosť? V našom obchode nájdete množstvo motívov v rôznych farbách, ktoré vám pomôžu vybrať vhodnú tapetu dokonale prispôsobenú vášmu štýlu. Pri výbere dokonalého vzoru venujte pozornosť našej kolekcii odstránených fototapiet VINTAGE. Ich štýl v domácich dekoráciách sa stáva veľmi obľúbeným. Vďaka našim fototapetám, s trochou času a kreativity, môže každý vytvoriť tento nadčasový vintage štýl aj vo svojom dome. Vdýchnite miestnosti útulnú, elegantnú a romantickú atmosféru.

Fototapety – vintage
Kolor
Styl
Viktoriánsky
Abstrakt
Provensálsky
Moderné
Priemyselný
Koloniálny
Francúzsky
Barokový
Škandinávsky
Angličtina
zobraziť všetky
Etnický
Eklektický
Japonský
Orientálne
Súčasné
Minimalistický
Rustikálny
Klasika
Vidiecky
Vintage [výsledky: 138]
Fototapety – vintage

Odnímateľné fototapety pre štýlové interiéry vo vintage štýle

Vintage štýl kombinuje minulosť so súčasnosťou. Ide o návrat ku koreňom obnovením charakteristických prvkov interiérového dizajnu z minulosti. Vďaka svojej jedinečnosti a nadčasovosti zdôrazní výnimočný a individuálny charakter každého priestoru. Naše tapety VINTAGE inšpirované históriou dizajnu a obsahujú množstvo odkazov na klasické vzory a trendy. Interiéry zdobené fototapetami vo vintage štýle budú vhodné pre tých, ktorí ocenia elegantnú jednoduchosť, harmóniu priestoru a ľahký dizajn. Samolepiace fototapety vo vintage štýle sú moderným a originálnym riešením pre váš interiér. Ide o jeden z najjednoduchších spôsobov (z hľadiska aplikácie), ako vyzdobiť všetky typy miestností. Ich jedinečný dizajn nevyžaduje počas aplikácie použitie lepidla, čo umožňuje ich opakované odlepovanie a opätovné prilepenie bez toho, aby došlo k poškodeniu steny.
Na rozdiel od klasických tapiet sa použitý samolepiaci materiál na našich fototapetách vintage neodiera, nekrčí a nevytiera. Fototapety na mieru vo vintage štýle sa môžu stať dokonalým pozadím pre iné nádherné dekoratívne prvky a v dôsledku toho vytvoriť dokonalý interiér podľa nášho vkusu. Bez ohľadu na to, či ide o kvety v retro štýle: ruže, pivonky, georgíny, ozdobné lístie, vzory alebo rustikálne dlaždice, naše tapety VINTAGE vám pomôžu vytvoriť výnimočný a okúzľujúci interiér. Nechajte sa inšpirovať našimi tapetami a vyhľadajte ďalšie dekorácie, ktoré dodajú vášmu bytu jedinečný štýl. Naše súpravy fototapiet sú skvelou alternatívou k dlhým opravám, nekonečnému neporiadku a vysokým nákladom. Presvedčte sa, aké ľahké môže byť vyzdobiť interiér odnímateľnými fototapetami!