Fototapety do detskej izby

Detská izba je výzvou pre každého rodiča. Výber dizajnových riešení, ktoré vaše dieťa potešia a sú aj funkčné, je veľmi náročné. Na čo sa zamerať pri výbere nábytku a dekorácií do detskej izby? Predovšetkým na funkčnosť. Ak je vaše dieťa stále v škôlke, je dobré zabezpečiť jednoduchý prístup ku každému miestu v miestnosti.

Fototapety do detskej izby
Kolor
Styl
Orientálne
Vidiecky
Minimalistický
Klasika
Barokový
Abstrakt
Francúzsky
Eklektický
Angličtina
Škandinávsky
zobraziť všetky
Súčasné
Viktoriánsky
Provensálsky
Rustikálny
Moderné
Japonský
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Detská izba [výsledky: 887]
Fototapety do detskej izby

Detská izba – bezpečnosť a pohodlie na prvom mieste

Keď je dieťa malé, je dobré si vybrať nábytok, ktorý nezaberá miesto a poskytne dieťaťu bezpečné a pohodlné fungovanie. Postieľka by mala byť prispôsobená veku a potrebám dieťaťa, stolička a stôl umiestnené tak, aby ich prirodzené svetlo osvetľovalo čo najdlhšie. Skrine a komody by mali mať špeciálne poistky, aby dieťa samo nemohlo otvoriť zásuvky a skrine. Malé deti sú veľmi zvedavé, zaujímajú sa o svet, ťažko budú sedieť v pokoji. Ak si chcete trochu oddýchnuť a mať čas pre seba, dajte na bezpečnosť a pohodlie pri výbere nábytku do detskej izby.

Aké dekorácie sa najlepšie osvedčia v izbe malých detí? Celkom iste také, ktoré budú trvanlivé, odolné voči nečistotám a roztrhnutiu a ľahko inštalovateľné. Také dekorácie budú slúžiť vášmu dieťaťu po dlhú dobu a zároveň budú skvelú výzdobou interiéru.

 

Samolepiace tapety – moderná a módna interiérová dekorácia

Odnímateľné fototapety sú niečím, čo si zamilujú nielen deti, ale aj rodičia. Nevyžadujú špeciálnu prípravu steny, stačí ich prilepiť na hladký, čistý povrch a jemne vyhladiť, aby sme ich zbavili vzduchových bublín. Už žiadne lepidlo, špinavé ruky a všetko okolo. Dekorácia sa navyše osvedčí ako pri dojčatách, tak aj pri deťoch v školskom veku. Ako je známe, deti radi spoznávajú svet vlastnými rukami, čo znamená veľa odtlačkov na nábytku a stenách. Odnímateľné tapety sú vyrobené z materiálu odolného voči nečistotám a prachu, ktorý stačí raz za čas utrieť vlhkou handričkou. Je to rýchly a pohodlný spôsob, ako zachovať čistotu. Vďaka obrovskému výberu farieb a motívov sú fototapety atraktívnejšie každým dňom. Aj keď patríte k tým, ktorí dlho premýšľajú o výbere dokonalého motívu, nájdete niečo, čo si zamilujete na prvý pohľad. Nádherné, veľké, akvarelové kvetiny budú dobrým nápadom na dekoráciu dievčenských izieb, ktoré už od útleho veku budú obklopené farebnými kvetmi. Škandinávske zvieratá, diaľnice a vesmírne galaxie sú jedným z najobľúbenejších motívov pre chlapčenské izby. Odnímateľné tapety ušetria čas a úsilie a skrátia čas aplikácie na 30 minút. Ak sa stane, že sa tapeta začne odlepovať alebo sa nechce prilepiť k stene, uistite sa, že základná farba steny nie je pokrytá akrylom a latexom a že samotná stena je prispôsobená. Pri dodržaní správnych podmienok vytvoríte jedinečnú kompozíciu s relatívne nízkym úsilím a časom.