Fototapety – plameniaky

Plameniaky pripomínajú, že sa musíte naučiť ovládať svoje emócie, pretože môžu vytvoriť alebo ukončiť vzťah. Význam plameniaka tiež povzbudzuje ku koncentrácii a optimizmu. Keď to urobíte, všetko začne dávať zmysel, dokonca aj láska. Preto plameniaky ako vtáci, ktorí sa spájajú do trvalých zväzkov, sú presne ich symbolom.

Fototapety – plameniaky
Kolor
Styl
Provensálsky
Rustikálny
Koloniálny
Súčasné
Orientálne
Klasika
Barokový
Moderné
Škandinávsky
Abstrakt
zobraziť všetky
Francúzsky
Angličtina
Plameniaky [výsledky: 42]
Fototapety – plameniaky

Prineste radosť do interiéru s tapetou s plameniakmi

Plameniaky tiež podporujú kontakt so svojimi emóciami. Buďte lepšia a silnejšia osobnosť a premeňte svoju bolesť v silu. Uvoľnite všetky negatívne pocity a nechajte zažiť tie pozitívne. Nechajte sa naplniť pokojom a šťastím, aby ste mohli znovu získať stratenú rovnováhu. Symbolika plameniakov zdôrazňuje túžbu venovať energiu kariére a finančnému úspechu. Máte nekonečné možnosti a to všetko môžete dosiahnuť vašou inteligenciou a kreativitou. Keď nájdete svoj cieľ, ste nezastaviteľní. Môžete dosiahnuť všetko, čo chcete dosiahnuť, a váš život bude oveľa viac, ako ste si predstavovali! Dôležitosť plameniaka tiež pripomína, že je čas pridať trochu zábavy do vášho života. Rozhodli sme sa preto vytvoriť sériu zábavných, ale aj krásnych tapiet s motívom plameniakov, aby sme do vášho života vniesli trochu radosti.

Čo poviete na tapetu s plameniakmi?

Tapeta s plameniakmi v jemnej púdrovej a ružovej farbe je ideálnym doplnkom typicky ženského priestoru – miestnosti malej princeznej a dokonca aj dospievajúcej slečny! Skvele sa tiež osvedčí v kreatívnom priestore – šijací kútik alebo v dielni manuálnych prác. A tapety s fotorealistickými plameniakmi a vzormi kombinujúcimi plameniaky a kvety budú krásnou výzdobou obývačky. Pre minimalistické tapety v kombinácii bielej a čiernej by sa mali rozhodnúť osoby, ktoré zariaďujú kanceláriu, pretože plameniaky prinášajú šťastie v podnikaní.