Fototapety – vzory

Bodky, štvorce, trojuholníky, pruhy, línie, kvety, palmy, abstrakcie – v interiérovom dizajne nájdete všetko! Tieto zaujímavé vzory sú neoddeliteľnou súčasťou nábytku, tkanín a stien. Tieto rozmanité tvary nemôžu chýbať v klasických alebo moderných interiéroch. Nechajte sa inšpirovať našimi tapetami a prebuďte svoju kreativitu!

Fototapety – vzory
Kolor
Styl
Eklektický
Abstrakt
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
Viktoriánsky
Rustikálny
Moderné
Provensálsky
Japonský
zobraziť všetky
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Vidiecky
Minimalistický
Klasika
Barokový
Francúzsky
Vzory [výsledky: 760]
Fototapety – vzory

Fototapety s najmódnejšími vzormi

V našej kolekcii samolepiacich vzorovaných fototapiet si každý nájde niečo pre seba. Vyberte si ideálny motív pre vás, vďaka ktorému si rýchlo užijete nádherné a moderné usporiadanie. Pozrite sa, ako ľahko premeníte jednoduchú a neatraktívnu miestnosť na štýlové a módne miesto na odpočinok alebo prácu. Odnímateľné fototapety v geometrických vzoroch ukazujú, aká je kreativita neobmedzená a túžba premeniť aj tú najjednoduchšiu vec na originálnu dekoráciu. Farebné, jemné, minimalistické alebo kontrastné, naše fototapety na mieru so vzormi budú vypadať skvele v každom interiéri. Perfektne sa osvedčia v modernom zariadení, ale budú aj skvelým doplnkom miestnosti s vibráciami štýlu boho a tam, kde prevláda módny a klasický vintage štýl. Samolepiace fototapety s geometrickými vzormi sa môžu stať centrálnym dekoratívnym prvkom, ktorý zaujme zrak bezprostredne po vstupe do miestnosti, alebo len vynikajúcim pozadím, vďaka ktorému zdôrazníte expresivita nábytku a doplnkov. Vďaka univerzálnosti sú odnímateľné tapety s motívom vzorov ideálne pre každý byt. Ako zakomponovať naše fototapety do vášho domova? Nie je to ťažké! Pri navrhovaní interiéru si vyberte doplnky, ktoré budú vzájomne ladiť s motívom alebo farbou vzorovaných fototapiet a docielite zaujímavý a pútavý dizajn.

Vyberte si vzor fototapety, aby ste vdýchli interiéru nový štýl

Pri bytoch inšpirovaných romantickým štýlom dajte na jemný pastelový vzor, ale vintage štýl lepšie ladí s farebnými vzormi. Strohé, monochromatické, geometrické inšpirácie by mali dokonale zapadnúť do priemyselných a moderných zariadení. Okrem toho bude množstvo našich tapiet s geometrickými vzormi dobrou voľbou do detskej izby vďaka svojej jednoduchosti a farebnému vyhotoveniu. Samolepiace tapety VZORY je veľmi jednoduchý spôsob, ako vyzdobiť obývačku, spálňu, detskú izbu alebo chodbu. Táto moderná metóda metamorfózy miestností vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a použitia vodotesného materiálu bude tiež vyzerať skvele ako ozdoba kuchyne alebo kúpeľne. Vzhľadom k tomu, že naše fototapety sú známe svojou jednoduchou inštaláciou, môžete zabudnúť na dlhé a únavné renovácie a neporiadok. Samolepiaci materiál, z ktorého sú vyrobené, umožní ich opakované odlepovania a znovu nalepenie (bez toho, aby ste poškodili stenu!). Stavte na moderný nádych a originalitu pri premene domáceho zákutia a vdýchnite svojej miestnosti jedinečný charakter, a to všetko vďaka našim fascinujúcim a zaujímavým vzorom.