Fototapety – monstera

S veľkými, guľatými, zelenými listami – každý pozná monsteru. Diery jej dodávajú extra štýlový dôraz a nie je divu, že táto rastlina je zdrojom inšpirácie vo svete módy a umenia. Tento okázalý exemplár je tiež ideálny ako dekorácia izby. Ak nemáte zelené prsty, monstera je vaša nová najlepšia kamarátka!

Fototapety – monstera
Kolor
Styl
Minimalistický
Eklektický
Klasika
Abstrakt
Súčasné
Moderné
Koloniálny
Provensálsky
Škandinávsky
Orientálne
zobraziť všetky
Rustikálny
Angličtina
Vidiecky
Etnický
Monstera [výsledky: 76]
Fototapety – monstera

Kráľovná medzi listami – monstera

Monstera je rod z čeľadí Arum a rastie v Paname a južnom Mexiku, kde rastliny stúpajú do výšky asi 20 metrov. Tiež sa pripevňujú ku kmeňom stromov, skalám alebo pôde so svojimi mäsitými vzduchovými korene v lesoch juhovýchodnej Ázie. Hovorí sa, že monstera deliciosa kvôli rýchlo rastúcemu lístiu viniča a vzduchovým koreňom symbolizuje udusenie. Preto sa radšej držíme čínskej symboliky, podľa ktorej je monstera symbolom dlhého života a uctievania starších a rešpektovaných ľudí. Je to oveľa veselšie a žiaduce! Naše jedinečné tapety s motívom lístia monstery sa perfektne hodia do každého interiéru – obývačky, spálne, a dokonca aj kúpeľne.

Módny motív monstery na fototapetách – postarajte sa o svoje steny

Dodajú mu jedinečný vzhľad. Vďaka tomu budú nimi všetci uchvátení. Pozvite tohto velikána k vám domov už dnes! Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!