Reklamácia a vrátenie Coloray

REKLAMÁCIA

Pamätajte si, že by ste pri prevzatí mali výrobok skontrolovať - je to podmienka pri reklamácii.
Ak pri kontrole výrobku objavíte technické vady, ako napríklad:
- nesprávna veľkosť,
- nesprávne orezanie,
- nesprávny typ materiálu,
- akákoľvek chýbajúca časť objednávky,
dajte nám, prosím, vedieť odoslaním správy na e-mailovú adresu: info@tulup.sk. Najlepšie by bolo pripojiť k správe fotografie.
Po kladnom prerokovaní reklamácie Vám zašleme nepoškodený výrobok alebo vrátime peniaze.
Podmienkou platnosti záruky je dodržanie pokynov, ktoré sú obsiahnuté v návode na inštaláciu. Podrobnejšie informácie týkajúce sa reklamácií nájdete v prevádzkovom poriadku obchodu.


 

Reklamácie nie sú predmetom

- Upozorňujeme, že motívy ako trblietky, zlato, striebro, betón, mramor, hrdzavý plech, drevo atď. nevyzerajú ako skutočné. Motívy sú vytlačené tak, že sa môžu vzhľadovo líšiť od svojich skutočných náprotivkov. Svetelné odlesky nie sú grafickými prvkami.

- Farebná odlišnosť. Odtiene hotového výrobku sa môžu mierne líšiť od vizualizácie z dôvodu kalibrácie monitora, na ktorom sú predmety prezerané, tlačového stroja a typu použitého atramentu - rozdiel v odtieňoch nie je dôvodom na reklamáciu.

- Predchádzajúca objednávka mala inú farbu. Objednávky vytvorené v inom časovom rámci sa v prípade homing môžu mierne líšiť v odtieňoch a orámovaní, keďže všetky výrobky vyrábame po prijatí objednávok.

- Mechanické poškodenie (manipulácia s výrobkom, spálenie, nesprávne použitie)

- Poškodenie spôsobené používaním v dôsledku plynutia času (napr. odretie) nie je možné reklamovať.

- Záruka sa nevzťahuje na led osvetlenie alebo hodinový mechanizmus.

 

POUČENIE O ODSTÚPENÍ OD ZMLUVY 


VRÁTENIE

Nezabudnite, že všetky výrobky ponúkané na Tulup.sk zhotovujeme na základe individuálnych objednávok zákazníkov (vzor a veľkosť si volíte vy).
Nejde o výrobky vopred pripravené a skladované, takže sa na ne nevzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy. Ak nespĺňa výrobok Vaše očakávania, povedzte nám to! Pokúsime sa to vyriešiť. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou!

Zpětná adresa

Paxy - Český tisk s.r.o.
Bytčická 76, P.O. BOX 5
01681 Žilina