Samolepky

Snívate o rýchlej zmene? Už vás unavujú rovnaké steny? Ste na perfektnom mieste! V našej ponuke nájdete samolepky na stenu s orientálnymi vzormi, ktoré počas niekoľkých okamihov premenia celý interiér! Medzi nimi nájdete aj jedinečné samolepky na podstupnice, takže každé schodisko bude mať neobvyklý vzhľad, a to bez nutnej renovácie!

Samolepky
Samolepky [výsledky: 86]
Samolepky

Samolepky – nástenné mozaiky

V našej ponuke nájdete široký výber samolepiek na stenu, ktoré dokonale zapadajú do každého interiéru. Ponúkame štvorcové samolepky s orientálnymi vzormi, kvetinovými vzormi a geometrickými vzormi, takže si môžete ľahko vybrať zodpovedajúcu vášmu štýlu a interiéru. Máme samolepky v niekoľkých veľkostiach, čo rozhodne uľahčuje výber. S našimi samolepkami vytvoríte jedinečné mozaiky, a to ako v kúpeľni, kuchyni, tak aj v izbe. Môžete si objednať ľubovoľný počet samolepiek a naplniť svoje umelecké sklony vytvorením jedinečných kompozícií!

Samolepky na podstupnice

Za pár okamihov môžete tiež zmeniť svoj interiér výberom jedinečných samolepiek na podstupnice. Ľahko a rýchlo sa aplikujú, nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie ani odborníka a za pár okamihov zvládnete renováciu vlastnými rukami! V našej ponuke nájdete jedinečné geometrické a abstraktné vzory, ktoré sa môžu opakovať na každej nálepke alebo vytvoriť jedinečný vzor podľa vašich predstáv. Ponúkame tiež tematické samolepky – ktoré na každom stupni vytvoria podobný vzor, takže celok bude harmonický z hľadiska farby a témy. Medzi nimi nájdete aj samolepky, ktoré sa kombinujú do krásneho 3D vzoru, a poskytujú schodom úžasný vzhľad! V našej ponuke nájdete samolepky rôznych šírok, takže sa nemusíte obávať, že nebudú ladiť s vašimi schodmi!

Nástenné samolepky – dve úžasné technológie

Naše samolepky ponúkame v dvoch unikátnych technológiách. Prvým z prvých je MagicStick, teda inovatívny samolepiaci materiál, ktorý umožňuje viacnásobné nalepenie a odstraňovanie. Týmto spôsobom môžete nálepky odlepiť a premiestniť ich na akékoľvek miesto! Materiál je vodoodolný a veľmi trvanlivý, takže je skvelý na aplikáciu v kuchyni alebo kúpeľni. Môže byť použitý na akomkoľvek rovnom povrchu bez toho, aby sa vytvorili nepekné vzduchové bubliny. A ak k tomu dôjde, možno ich ľahko odstrániť gumovým sťahovákom. MagicStick je materiál, ktorý neobsahuje papier. Na inštaláciu nie je nutná žiadna pasta ani lepidlo. Druhým materiálom je technológia BubblesFree, teda inovatívny materiál, ktorý eliminuje tvorbu obtiažnych vzduchových bublín počas aplikácie. Materiál umožňuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu na akomkoľvek hladkom povrchu. Môže byť odstránený z akéhokoľvek povrchu bez toho, aby ho poškodil, ale nemôže byť použitý na inom mieste. Vyberte si technológiu, ktorá perfektne vyhovuje vašim potrebám a počas niekoľkých okamihov zmeňte interiér svojho domova!