Podložky pod stoličky

Podložka pod stoličku alebo kreslo je najlepším riešením na ochranu podlahy pred poškriabaním, škvrnami a iným poškodením. Naše podložky pod stoličky sú vyrobené z ekologických materiálov a sú odolné a bezpečné pre zdravie a životné prostredie. Podložky pod stoličky však nie sú len praktické, predstavujú aj skvelý dizajnový doplnok interiéru. Vďaka rôznorodosti vzorov a farieb sa každý priestor stane vizuálne atraktívnejším.

Podložky pod stoličky
Podložky pod stoličky [výsledky: 399]
Podložky pod stoličky

Podložka pod kreslo – prečo sa oplatí ju mať a ako si vybrať tú správnu?

Používanie podložky pod stoličku prinesie Vašej kancelárii mnoho výhod. Chráni podlahu, poskytuje pohodlie a dokonca pomáha udržiavať správne držanie tela! Ako si vybrať správnu podložku pod stoličku? Pri výbere najlepšej podložky treba zohľadniť viacero faktorov – jej materiál, kvalitu a veľkosť. Kvalitná podložka by mala byť vyrobená z odolného materiálu a mala by zaberať plochu, kde sa najčastejšie presúvame so stoličkou (pred kúpou sa oplatí skontrolovať rozmery podnože stoličky alebo kresla). V našom obchode vyrábame podložky na báze vinylového materiálu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a dobrou priľnavosťou k podlahe. Nanášame na ne potlače na najmodernejších certifikovaných tlačiarňach, vďaka čomu poskytujeme našim zákazníkom výrobky, ktoré sú bezpečné pre zdravie a životné prostredie.

Podložka pod kreslo a otočnú stoličku - obľúbené vzory

Ochranné podložky pod stoličku / kreslo majú aj dekoratívnu funkciu.
Vďaka modernej technológii potlače dokážeme vytlačiť na naše podložky pod stoličky takmer ľubovoľný vzor. Ponúkame ochranné podložky s kvetmi, geometrickými vzormi a abstraktnými motívmi, tropické a farebné podložky pre deti. Prezrite si široký sortiment nášho obchodu!