Sklenené obrazy

Sklenené obrazy sa stali zaujímavou alternatívou k tým, ktoré sú vytlačené na plátne. Môžete ich úspešne použiť v akejkoľvek miestnosti domu. Vyzerajú skvele v obývačke, kuchyni a dokonca aj v detskej izbe. Rôzne farebné vyhotovenia a tematika umožňujú zvoliť vzor pre výzdobu interiéru a jeho štýl.

Sklenené obrazy
Sklenené obrazy [výsledky: 2494]
Sklenené obrazy

Fotografie na skle vo vašom dome

V moderných interiéroch sa používajú sklenené nástenné dekorácie, ktoré poskytujú veľa možností výberu. To platí pre štýl, v ktorom je grafika vyhotovená, rovnako ako jej tému. Postarali sme sa o to, aby si mohli naši zákazníci vybrať obraz dokonale prispôsobený ich vkusu a zmyslu pre estetiku. Takže v niekoľkých kategóriách nájdete práve to, čo hľadáte. Obrazy so zvieratami ukazujú, aký rozmanitý môže byť svet fauny. Na krásnej grafike vidíme divoké zvieratá, psy žijúce blízko ľudí, kone, mačky a dokonca aj kravy, obyvateľov podvodného sveta, vtáky a mnohých ďalších tvorov. Ak ste milovníkom maliarstva a uprednostňujete vo svojom dome reprodukcie, máme pre vás prichystanú veľmi bohatú ponuku. Kúpite si obraz vytlačený na skle s dielom od Moneta alebo Rembrandta? Pre milovníkov japonskej grafiky sme pripravili potlače s drevorytom Hokusai Katsushika. A čo hovoríte na obraz vytlačený na skle s reprodukciou najslávnejších street artových diel, napr. Banksyho? Diela dokonale odrážajú to, čo bolo vyobrazené v origináli, a zároveň si ich môžete dovoliť z hľadiska financií vo svojom vlastnom dome.

Sklenený obraz na stenu s motívom prírody

Krajiny a rastliny sú veľmi obľúbenou témou v kontexte interiérového dizajnu. Sú charakteristické pre nadčasovosť a univerzálnosť. Môžete ich umiestniť do každej miestnosti a prispôsobiť konkrétny motív a farebné vyhotovenie jej účelu. Všetky nástenné obrazy, na ktorých je voda, sú dobrou voľbou do vašej kúpeľne alebo kúpeľňovej miestnosti. Máte veľa možností – rieky, jazerá, vodopády, more a ďalšie, ktoré túto tematiku zobrazujú rôznymi spôsobmi. Všetky výhľady s lúkami, lesmi a horami sú tiež veľmi relaxačné. Nájdete u nás obraz do domu s minimalistickou grafikou v japonskom štýle, rovnako ako veľkolepú, bujnú prírodu v mnohých farbách. Nezabudli sme ani na človeka, ktorý je takisto inšpiratívnou témou nástenných dekorácií. V coloray.pl sme pripravili jemné portréty aj vkusné akty. Nádherné obrazy nielen zdobia, ale aj inšpirujú obyvateľov domu. Ak máte svoj obľúbený štýl, prezrite si kategórie, ktoré predstavujú tie najvýraznejšie a najobľúbenejší.