Obrazy na plátne – krajiny

Máme obrovský výber návrhov nástenných dekorácií, v ktorých sú hlavnou témou nádherné krajinomaľby. Ak hľadáte obraz, ktorý do vášho interiéru vnesie prírodné motívy a pomôže vám relaxovať, je to návrh práve pre vás. Pozrite sa, koľko rozmanitých motívov sme pripravili v našich galériách.

Obrazy na plátne – krajiny
KRAJINY [výsledky: 846]
Obrazy na plátne – krajiny

Obrazy na stenu – krajinomaľby

Tematika súvisiaca s krajinomaľbami je taká široká, že sme sa rozhodli rozdeliť ju do niekoľkých kategórií. To vám umožní získať lepšiu predstavu o tom, čo je k dispozícii v našom obchode. Sú tu teda vznešené hory, zúrivé potoky a pokojné rieky, lesy vyobrazené v rôznych ročných obdobiach, polia a lúky, more so spenenými vlnami a pokojnou hladinou, jazerá, osobité vonkajšie výhľady a mestá pulzujúce životom. Vďaka tomu, že krajinomaľby na potlač sú práve tu také široko zastúpené, môžete si u nás vybrať práve tú, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám a vkusu.

Zamerali sme sa na štýlovú a elegantnú grafiku, ktorá sa dokonale odráža v potlačiach najvyššej kvality. Krajiny majú presne rovnaké farby ako v origináli, pretože obrazy vytlačené na plátne veľmi dobre odrážajú detaily, ktoré sú na nich vyobrazené. Sú viac podobné tradičnému maliarstvu, aj keď nemajú typický rám.

Moderné obrazy – krajiny vo vašom dome

Pozrite sa, ako možno dosiahnuť rôzne efekty zaobstaraním obrazu s krajinou. V závislosti od vybranej grafiky bude skvele fungovať v obývacej izbe, detskej izbe či v spálni. Často sa motívy súvisiace s vodou používajú v kúpeľniach alebo kúpacích miestnostiach. Krajina s decentnými farbami je dobrou voľbou do spálne, pretože tam hľadáme ticho a snažíme sa relaxovať po rušnom dni.

V dennej miestnosti, kde sme zvyčajne aktívni a stretávame sa s ostatnými členmi domácnosti, môžete staviť na niečo výraznejšie. Ak však hľadáte neutrálne pozadie pre dynamickejšie interiérové doplnky, nájdete medzi rôznymi krajinami obraz s neutrálnym výrazom, kde farby a bohaté detaily ustupujú jednoduchej forme a striedmym farbám. Perfektne sa tu osvedčí grafika, ktorá používa iba pero alebo ceruzku. Vďaka tomu je pozornosť upriamená predovšetkým na tému práce, nie na formu.