Obrazy na plátne – mestá

Hľadáte originálny nápad na nástennú dekoráciu, ktorá bude zobrazovať tému mesta? Pozrite sa na návrhy, ktoré sme umiestnili do našej galérie. Obrázky s panorámou mesta nemusia byť plné svetiel mestskej džungle, zhonu ulice a davov ľudí. Je to téma, ktorú umelci a maliari zobrazujú aj z úplne inej, dokonca romantické stránky.

Obrazy na plátne – mestá
Mestá [výsledky: 133]
Obrazy na plátne – mestá

Krajina s mestom v pozadí

Krajina, v ktorej príroda hrá hlavnú rolu, môže tiež odkazovať na mesto. Nemusí sa však dostať na prvý plán. Stačia jemne označené obrysy budovy alebo svetlá svietiace v oknách. To často pomáha zachytiť správnu perspektívu a ukázať prostredie, v ktorom žijú ľudia. Pripravili sme diela, ktorá náladovým spôsobom túto tematiku zachytávajú. Nájdete tu obrázky mesta, ktoré sa nachádza na horskom svahu a v blízkosti vody, alebo je obklopené stromami a lesmi. Pozrite sa, v akej harmónii môže človek žiť s prírodou dostupnou takmer na dosah ruky.

Fotografie s mestami - skvelý nápad na darček!

Obrazy s mestami ukazujú verne reprodukovanú realitu, ale občas sa s ňou hrajú aj abstraktným spôsobom, ktorým bola zachytená táto téma. V našom obchode máte možnosť vytlačiť reprodukcie na plátno canvas. Plátno je viac podobné tradičnému maliarstvu, ale ide o minimalistickejší návrh, pretože nie je zarámované v klasickom ráme a plátno je natiahnuté na rám skrytý pod ním.

Prezrite si tiež obrazy s mestom na skle.