Obrazy na plátne – Van Gogh

Van Gogh bol maliar, na ktorom sa veľmi silno podpísal impresionizmus. Je to umelec s tragickou históriou, ktorý až po svojej smrti získal náležitú slávu. Jeho slávne obrazy, ako sú napríklad „Slnečnice“, sa vyznačujú živými farbami. Umelec ale nie vždy používal jasnú a živú farebnú paletu. Najmä na začiatku svojej tvorby siahal hlavne po tmavých odtieňoch a zemitých farbách.

Obrazy na plátne – Van Gogh
Van Gogh [výsledky: 37]
Obrazy na plátne – Van Gogh

Reprodukcie Van Goghových diel vo vašom dome

Pre mnoho ľudí je veľmi dôležité mať kontakt s vysokou kultúru. Okrem návštev galérií alebo prezerania albumov stojí za to aj obklopiť sa umením. My sa zameriavame na tlačené obrazy. Van Gogh je umelec, ktorý má obzvlášť veľa obdivovateľov. Venoval sa širokému spektru tém, a preto v našej galérii nájdete ulice zahalené tmou, zátišia, krajinky a slávne autoportréty. Van Gogh bojoval s duševnými problémami po väčšinu svojho života, a to sa odráža v mnohých jeho dielach. Nenechávajú diváka ľahostajným, a preto je to skvelá voľba pre tých, ktorí radi zdobia steny svojho domova obrazmi s hlbším významom. Van Goghove obrazy zaujmú diváka a prinútia nás pozrieť sa na ich textúru, svetlo a farby. Stojí za to venovať chvíľu a okrem najznámejších obrazov si prezrieť aj tie menej obľúbené.

Tlačené obrazy – Van Gogh

Ponúkame reprodukcie obrazov Van Gogha vytlačené na plátne canvas. Navrhovaná forma obrazov sa líši od klasických diel, pretože chýba tradičný rám. Vďaka tomu dielo vyzerá modernejšie a zároveň poskytuje dojem kontaktu so skutočným umením. Pokiaľ máte záujem o Van Gogha, určite sa vám budú páčiť jeho obrazy v našich prevedeniach. Sýtosť farieb a vyobrazenie detailov je tu vynikajúce.