1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMIESTNENIE
  6. /
  7. Dieťa

Obrazy pre deti

Dekorácie do detskej izby môžu vyzerať zvláštne. Nemusia mať iba rozprávkové motívy, veľa farieb a typické vzory pre také miesto. Máme veľa návrhov, ktoré vám pomôžu jedinečným spôsobom vyzdobiť priestor vášho dieťaťa. Ide o plátené a sklenené obrazy. Detská izba môže tiež vyzerať štýlovo.

Obrazy pre deti
Dieťa [výsledky: 169]
Obrazy pre deti

Klasické maľby pre deti

Od najskorších dní života dieťaťa by sme mali pamätať na to, že jeho vkus a zmysel pre estetiku sa neustále formuje. Prostredie, v ktorom sa zdržiava, na to má obrovský vplyv. Okrem vzdelávacích hračiek a roztomilých obrázkov s rozprávkovými postavami stojí za to staviť na dobrý dizajn a vysoké umenie. Obrazy do detskej izby si úspešne vyberiete z galérie reprodukcií veľkých majstrov. Kto hovorí, že van Goghova nočná obloha nemôže visieť v izbe najmladších členov domácnosti? Kontrastné farby, zaujímavá textúra a vzory – vďaka tomu všetkému sa bude dieťa zaujímať o to, čo je zvečnené na plátne. To je len jeden z obrovského množstva príkladov, ktorým stojí za to venovať pozornosť. Ak stavíte na izbu v prírodných farbách a nechcete si zatiaľ kupovať príliš veľa dekoratívnych prvkov, budú skvelým nápadom náčrty alebo obrazy s botanickým motívom. Jemne zdôrazní charakter interiéru vyplneného neutrálnymi farbami a prírodnými materiálmi. Môžete si zvoliť, či budú vytlačené na plátne alebo na skle.

Oba materiály majú svoje prednosti. Majú minimálne upravené hrany, pričom v oboch prípadoch sú bezpečné, aj keď drobček siahne po nástennej dekorácii rukou.

Podporte vývoj vášho dieťaťa

Bezprostredné okolie má na malého človeka obrovský vplyv. Ovplyvňuje jeho kreativitu a zvedavosť o svete. Obrazy, ktoré zavesíte na stenu, budú inšpirovať niekoľkoročné dieťa k tomu, aby kládlo otázky a samo preskúmavalo svet. Preto stojí za to si zaobstarať nielen pekné obrazy, ale aj také, ktoré môžu mať vzdelávací charakter alebo podporovať vývoj dieťaťa. Exotické zvieratá na obrazoch maliarov, scény z každodenného života v Japonsku alebo bujná vegetácia skrývajúca v sebe malých obyvateľov prinúti dieťa k tomu, že keď sa ne bude pozerať, zoznamuje sa s bohatstvom sveta a jeho rozmanitosťou.