Sklenené obrazy – reprodukcie

Je možné kombinovať klasické maliarstva a moderné nástenné dekorácie? Rozhodne áno! Reprodukcia obrazov slávnych maliarov vytlačených na skle vám umožní mať vo vlastnom interiéri diela najväčších majstrov, bez toho aby ste museli siahnuť po tradičnom plátne.

Sklenené obrazy – reprodukcie
REPRODUKCIA [výsledky: 167]
Sklenené obrazy – reprodukcie

Diela slávnych maliarov u vás doma

Samozrejme, že najznámejší obrazy môžete zavesiť u seba doma výhradne vo forme reprodukcií. Skvele vyzerajú nielen na plátne canvas, ale aj ako sklenené obrazy. Takáto minimalistická forma, ktorá je veľmi neutrálna, vyzerá veľmi dobre v kombinácii s klasickým maliarstvom, ale aj s grafikou súčasných umelcov. V našich galériách nájdete totiž dizajny reprodukcií obrazov Claude Moneta, Van Gogha, Mariana Rossiho, Hokusaie Katsushika, Vasilija Kandinského, Paula Cézanna, Jeana Bernarda, Marimota Toko a Banksyho

.

Sklenené obrazy – reprodukcie

Je to široké spektrum umelcov, ktorí vytvorili klasickú, impresionistickú, tradičnú japonskú grafiku, a dokonca aj street art. Sme preto presvedčení, že medzi toľkými umeleckými dielami nájdete také, ktoré bude dokonale vyhovovať vášmu vkusu. Nájdete pre nich miesto v obývačke, spálni, kuchyni a v jedálni. Mnoho obrazov bude dobre vyzerať aj v detskej izbe. Najmä ak chcete staviť na nadčasové dekorácie, nie na tie typicky detské. Sklo je vďaka svojim vlastnostiam a jednoduchosti čistenia tiež ideálne ako dekorácia v kúpeľni alebo kúpacej miestnosti.

Pozrite si tiež reprodukcie obrazov na plátne canvas.