Sklenené obrazy – krajiny

Obrazy vytlačené na skle s motívom krajiny sú návrhom pre milovníkov prírody a jej rôznych prejavov. Môžete si užiť prechádzky v lese alebo len rozjímať nad výhľadom z pohodlia vášho domova. Pripravili sme pre vás rad rôznych návrhov, medzi ktorými určite nájdete ten, ktorý získa vaše srdce.

Sklenené obrazy – krajiny
KRAJINY [výsledky: 845]
Sklenené obrazy – krajiny

Nádherné krajiny v interiéroch

Nemusíte sa vydávať na horskú cestu alebo plánovať výlet k moru, aby ste sa chvíľu cítili tak, ako by ste tam boli. Pozrite sa na nástenné obrazy, ktoré sme pre vás pripravili. Krajiny sú tu niekedy neuveriteľne realistické, inokedy zachytené veľmi symbolickým spôsobom. Postarali sme sa o to, aby tu boli maľby krajín najznámejších maliarov i menej známych umelcov. Niekedy ide o veľkolepé výhľady na vrcholky hôr, vodopády a dokonca aj mestá. Inokedy sú to veľmi náladové plynúce rieky, zvieratá obývajúce zákutia prírody či vidiecke výhľady, ktoré ukazujú obyčajný život. Iste, táto tematika sa bude dobre hodiť do väčšiny interiérov, pretože je neuveriteľne rozmanitá. Prispôsobíte ju modernému minimalizmu, ale aj klasickému zariadeniu s tradičnými dekoráciami. 

Univerzálny obrazy – krajinomaľby

Tlačiteľné krajinomaľby sú vo vysokom rozlíšení, a preto dostávate obraz s vynikajúcu reprodukciu farieb a s dobre viditeľnými všetkými detailmi. Takže si môžete byť istí, že poteší vaše oči po naozaj dlhú dobu. Krásne krajiny môžete umiestniť do obývacej izbypracovni, spálne a v priestore spojenom s prípravou jedla a jeho konzumácii. Sú nadčasové a určite rýchlo nájdete spôsob, ako taký obraz naaranžovať. Krajinomaľba môže byť tiež použitá v detskej izbe, najmä ak chcete siahnuť po univerzálnych motívoch, a nie po tých, ktoré sú určené výhradne pre najmenšie deti. Prezrite si na naše návrhy a nechajte sa inšpirovať pri zariaďovaní vlastného interiéru.

Pozrite si tiež obrazy s krajinomaľbami na plátne canvas.