1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMIESTNENIE
  6. /
  7. Kuchyňa

Obrazy do kuchyne

Existuje mnoho spôsobov, ako vyzdobiť kuchyňu. Veľa záleží na štýle, v ktorom bola zariadená. My staviame na obrazy do kuchyne na skle, ktoré nielen nádherne zdobia, ale tiež chránia stenu pred nečistotami. Nechajte sa inšpirovať našou zbierkou prác, ktoré budú perfektne fungovať v kuchyni a jedálni, ktorá je s ňou spojená.

Obrazy do kuchyne
Kuchyňa [výsledky: 398]
Obrazy do kuchyne

Kuchynské obrazy – na skle alebo plátne

V kuchyni úspešne využijete ako sklenené obrazy, tak aj tie, ktoré sú vytlačené na plátne. Prvý návrh je však používanie vo všetkých tých miestach, kde sa steny ľahko znečisťujú alebo postriekajú vodou. Obrazy do kuchyne postačí len utrieť vlhkou handričkou alebo len pridať prostriedok na umývanie skiel. Hotovo! Po chvíli vyzerá vaša dekorácia a zároveň ochrana steny dokonale. Je tiež dôležité nezabudnúť ani na farby. Tieto sú veľmi intenzívne a dokonale odrážajú všetky detaily, ktoré sú v pôvodnom obraze alebo grafike. Úžasné vizuálne vlastnosti sú tu rozhodne pridanou hodnotou. Pokiaľ máte radi konzistentne zvolené prvky interiérového dizajnu, celkom určite vás osloví naša sklenená doštičky na krájanie. Na ne tiež vyhotovujeme potlače s reprodukciami slávnych obrazov. Takže si môžete vybrať duo, v ktorom bude obraz do kuchyne na skle a doska na krájanie z rovnakého materiálu. Konečný výsledok bude ohromujúci!

Motívy v kuchyni

Zaujíma vás, ktorý motív sa najlepšie osvedčí v tomto type priestoru? Uisťujeme vás, že nielen obrazy s kulinárskou tematikou tu budú vyzerať dobre. Samozrejme, pokiaľ ide o obrazy do kuchyne, bylinky, ovocie či zátišie sú prirodzenou voľbou. Máte možnosť si zaobstarať reprodukcie diel slávnych umelcov alebo staviť na niečo modernejšie. Abstraktné motívy, minimalistické vzory či dokonca pop art do vášho interiéru rovnako dobre zapadnú. Obrazy do modernej kuchyne nemusia odkazovať na jedlo alebo kulinárske špeciality. Mali by sa predovšetkým hodiť k vám a vášmu životnému štýlu. Vzhľadom k tomu, že kuchyňa je často považovaná za srdce domova, zariaďte ju tiež so srdcom. V kuchyni v klasickom alebo anglickom štýle budú skvele vyzerať krajinky a všetky rastlinné motívy. Zátišie je pre také miesto tiež osvedčenou dekoráciou. Ak zase zariaďujete kuchyňu v modernejšom štýle, pop art alebo street art na obrazoch na plátne alebo na skle sa bude hodiť oveľa viac. Kontrastné kombinácie farieb a výrazné farby sú tým, vďaka čomu budete mať vo vašej kuchyni vždy dostatok energie konať. A keď sa tam zase bude konať večierok alebo spoločenské stretnutie, nástenné dekorácie dokonale zapadnú do tu prevládajúcej atmosféry.