Obrazy na plátne – reprodukcie

Objavte našu kolekciu reprodukcií obrazov slávnych maliarov. Ak máte radi klasické maľby a zároveň radšej stavíte na moderné nástenné dekorácie, je to vynikajúca voľba. Okrem toho si rovnako nemôžeme dovoliť vlastniť slávne umelecké diela v origináli, pretože ich miesto je v najväčších múzeách. Zaobstaraním obrazov z našej kolekcie si ich budete môcť užívať každý deň.

Obrazy na plátne – reprodukcie
REPRODUKCIA [výsledky: 168]
Obrazy na plátne – reprodukcie

Reprodukcie umeleckých diel na plátne canvas

Využili sme diela umelcov, ktorí sú slávni na celom svete. Sú tu umelci z Európy, ale aj napríklad z Japonska. Tu nájdete najznámejšie reprodukcie obrazov a tie, ktoré nie sú také slávne, ale sú uznávané verejnosťou. V našej galérii sú: Claude Monet, Banksy, Van Gogh, Henri Matisse, Hokusai Katsushika, Vasilij Kandinskij, Paul Cézanne, Jean Bernard a Marimoto Toko. Všimnite si, že sme vybrali nielen klasických umelcov. Najlepším príkladom sú diela Banksyho, ktorý je súčasným umelcom – celý čas pracuje v mestskom priestore a prejavuje svoje názory na stenách a murive. Preto jeho diela nie je možné vlastniť v origináli. Tlačené obrazy sú preto ideálnou voľbou, keď chcete mať diela tohto umelca vo vašom dome.

Obrazy slávnych maliarov v modernej verzii

Plátno canvas je podobné klasickému, ktoré používajú maliari. Preto je tento materiál ideálny pre tento typ aplikácií – umiestnenie reprodukcií slávnych diel. Je však minimalistickejší, pretože obraz nemá klasický rám. Plátno je tu natiahnuté na rám, takže sa prezentuje trochu iným spôsobom ako originálne dielo. Vďaka tomu sú reprodukcie umeleckých diel nielen vynikajúcou kópiou originálu, ale tiež sa s ním samy zapájajú do diskusie a znovu ich interpretujú. Je to dokonalé spojenie tradície a modernosti, ktoré sa osvedčí práve v minimalistických interiéroch alebo v eklektických interiéroch.

 Taktiež vám odporúčame zoznámiť sa s reprodukciami sklenených obrazov.