Obrazy na plátne – vintage

Máme nápad na štýlové obrazy do obývacej izby! Je to ročník, ktorý nikdy nevyjde z módy. Inšpirácia minulosťou bola vždy jedným zo spôsobov, ako vyzdobiť byt a usporiadať rôzne typy servisných priestorov. Retro maľba môže pridať štýl, eleganciu a zdôrazniť jedinečný charakter interiéru.

Obrazy na plátne – vintage
Vintage [výsledky: 10]
Obrazy na plátne – vintage

Retro štýl doma

Mnoho ľudí sa rozhodne zariadiť si svoj domov v retro štýle. Siahnu po štylizovanom nábytku alebo starožitnostiach so zaujímavou históriou. Vintage obrazy môžu zapadať do takého usporiadania, zdôrazňovať to a súčasne zaviesť poznámku modernosti. Táto plátna tlačená na plátne majú minimalistický tvar (plátno natiahnuté cez rám, s potlačenými stranami) a zároveň odkazujú na ďalšie tradičné prvky a dekorácie, ktoré sa nachádzajú v interiéri. Ďalšou možnosťou sú nástenné obrázky v retro štýle. Môžu to byť veteránmi v správnej scenériu, ľudia v retro oblečení alebo každodenné scény. Umožňujú na okamih posunúť oči predstavivosti do dôb, kedy svet vyzeral úplne inak a riadil sa inými pravidlami. Môže vám uniknúť doba, ktorá sa bohužiaľ nevráti. Je to tiež obrovský zdroj inšpirácie - v kostýmoch, správanie a usporiadanie v domácom priestore.

Dekoratívne obrazy v retro štýle

Hodí sa vintage štýl len do obývacej izby? Sme presvedčení, že to tak nie je. Obrázky pre retro kuchyne môžu tiež mať túto tému ako svoje hlavné tému. Vyberte zodpovedajúce farby a nechajte miesto, kde pripravujete a jete jedlo, vyzerať výnimočne. Môžete staviť len na malý obrázok, ktorý jemne zdôrazní charakter interiéru. Ďalšou možnosťou je maxi tlač, ktorý bude hlavnou dekoráciou v interiéri. V tomto prípade je plátno obzvlášť praktické, pretože funguje dobre všade tam, kde je vlhkosť a náchylnosť k znečisteniu. V prípade potreby ho jednoducho utrite vlhkou handričkou. Môžete si byť istí, že farby na plátne tým neutrpí. Ak neviete, aký vzor použiť, použite grafiku vo farbách, ktoré ladia s farbami použitými pri usporiadaní kuchyne a jedálne.

Skontrolujte tiež SKLENENÉ OBRAZY VINTAGE.