Obrazy na plátne

Vytvorte dizajn interiéru, v ktorom sa zdržiavate, aby dokonale ladil s vašimi estetickými potrebami, vkusom a farebnými preferenciami. Naše nástenné obrazy sú nadčasovým návrhom, ktorý zapadne ako do moderného, tak aj do klasickejšieho dizajnu. Nájdete tu širokú tematiku na obrazoch na plátne, a to od rastlín a zvierat, až po reprodukcie a abstraktné motívy.

Obrazy na plátne
Obrazy [výsledky: 2496]
Obrazy na plátne

Pozvite prírodu k sebe domov

Je známe, že nástenné dekorácie inšpirované prírodnými motívmi dokonale ovplyvňujú duševnú pohodu. V takomto prostredí sa ľahšie relaxuje, navodí sa príjemná nálada a upokojíte sa. Pripravili sme preto veľa obrazov na stenu, medzi ktorými nájdete rastlinné a zvieracie motívy. Nachádzajú sa tu osobitné kravy, mačky a kone, ale aj divoké zvieratá a obyvatelia podvodného sveta. Tie posledné sa skvele osvedčia najmä v kúpeľniach a v oblasti kúpania. Ak máte radi krajiny a priestorové výhľady, vyberte si jeden z našich obrazov do domu, na ktorých sme umiestnili výhľady na hory, jazerá, rieky a mnoho ďalších miest, ktoré upokoja zmysly a stimulujú predstavivosť. Používajú ich milovníci diaľkových výletov a cestovania, rovnako ako tí, ktorí radi trávia svoj voľný čas hlavne v pohodlí svojho domova.

Reprodukcie slávnych diel

Chceli by sme upriamiť vašu pozornosť na reprodukcie diel slávnych umelcov. Ide o klasické diela, ako sú napríklad obrazy Van Gogha či Paula Cézanna, ale nájdete aj moderných umelcov, medzi ktorými rozhodne nesmie chýbať Banksy. Zátišie, abstraktné motívy, portréty a minimalistické kompozície vám pomôžu zariadiť interiér v štýle, ktorý je najbližší vášmu zmyslu pre estetiku. Venujte pozornosť nielen štýlu maľby, ale aj tematike diela a jeho farbám. Sú to práve farby, ktoré sú mimoriadne dôležité v procese interiérového dizajnu.

V závislosti od odtieňa a stupňa sýtosti farieb môžu upokojovať, stimulovať a podporovať relaxáciu. Iné farby sa používajú v spálni, iné v obývačke a úplne iné v kúpeľni. Táto otázka stojí za konzultáciu s odborníkom, ktorý vám poradí, na čo staviť, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky. Nádherné obrazy budú nielen zdobiť stenu, ale aj správne vytvárať atmosféru a náladu v byte.

Tlačený obraz – veľa možností

Venujte pozornosť tomu, z koľkých možností si môžete vyberať. V ponuke nášho obchodu sme vzali do úvahy rozmanité preferencie našich zákazníkov a účel našich realizácií. Fotoobrazy na stenu sú vytlačené na plátne, ktoré zachytáva dušu klasického plátna používaného maliari. Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete do svojho interiéru. Tie vytlačené na plátne sú zaujímavou alternatívou obrazov v klasických rámoch. Súčasne tu môžu reprodukcie veľkých umelcov dokonale zapadnúť do výzdoby moderného bytu. Kombinujeme tradíciu s najlepšou technológiou a kvalitou tlače, aby bol vizuálny zážitok úžasný.

Minimalistická realizácia zároveň nezavádza žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o tematiku diela. Takže môžete siahnuť po motíve tradičnej japonskej grafiky, staviť na romantickú krajinu z prírody alebo jeden z mnohých potlačí v štýle pop artu. Garantujeme vynikajúcu kvalitu spracovania a vernú reprodukciu farieb. Garantujeme vám, že budete so svojou voľbou spokojní.