Obrazy na plátne – náčrty

Máte záujem o náčrtky ako dekorácia na stenu? Nájdete mnoho návrhov reprodukcií vytvorených v tomto štýle. Existujú pôvodne jednofarebné skice ceruzky, rovnako ako farebne vyplnené obrázky, ktoré ukazujú mnoho rozmerov nakreslených postáv alebo objektov. Pozrite sa, ako ľahko vyzdobiť stenu v domácnosti.

Obrazy na plátne – náčrty
Náčrty [výsledky: 608]
Obrazy na plátne – náčrty

 

Výtlačky sa skíc na stene

Veľká časť obrazov, ktoré máme v našej zbierke, sú načrtnuté obrazy, ktoré sa zaoberajú botanickými a zvieracími témami. Výkresy rastlín, vtákov a rôznych druhov zvierat ukazujú ich krásu veľmi ekonomickým a realistickým spôsobom. Môžete teda obdivovať detaily, ktorým by ste denne nevenovali pozornosť. Jemné tonálne prechody, malé detaily a tiene spôsobí, že sa oči na dlhšiu dobu zastaví a hľadajú nové zaujímavé prvky. Náčrtky tlačenej vo forme obrázkov na plátne sa vyznačujú vernou reprodukciou detailov a farieb. Ich výhodou je, že časom nevyblednú a nestrácajú farby, čo je bohužiaľ bežné u originálnych skíc vyrobených na papieri. Sú mu vystavení, najmä keď sú priamo vystavení slnečnému žiareniu. Ak teda máte veľmi svetlý obývacia izba alebo kanceláriu a chcete si každý deň užiť svoj obľúbený náčrt, stojí za to po takýchto obrázkoch siahnuť. Náčrtky si zachovajú svoje čaro a originálne farby po veľmi dlhú dobu.

 

Nástenné dekorácie - náčrtky s ľuďmi

Náčrtky, ktorých hlavným predmetom sú ľudia, sú veľmi jemné a zároveň zaujímavé. Ide tak o starodávne postavy, tak o obrazy moderných ľudí. Úsporné prostriedky s jemným šerosvit, vyrobené s použitím mnohých farieb. Je to dobrý návrh, ak vás zaujímajú jemné, nie príliš nápadné nástenné dekorácie. Náčrtky vytlačené na plátne sa na prvý pohľad vizuálne nelíši od originálov. Naše projekty postrádajú tradičné rámy, len plátno natiahnuté cez rám. Preto sú univerzálne dekoráciou ako pre moderný interiér, tak pre dekoráciu v klasickom štýle. Sú perfektné ako súčasť väčšieho usporiadanie obrazov, grafiky a ďalších umeleckých diel. Ľudská postava je čo najprirodzenejšie, takže si poradí s reprodukciami s hornatou krajinou a rytinami s horou Fuji. Nezabudnite, že ak sa rozhodnete pripraviť vlastné domovskú galériu, starostlivo naplánujte usporiadanie všetkých prác na stene. Ak môžete, urobte vizualizáciu v grafickom programe. To vám umožní vopred vidieť, ktorá diela k sebe najlepšie susedí a ktoré budú najlepšie oddelená iným obrazom.