Obrazy na plátne – polia a lúky

Príroda vždy inšpirovala maliarov k tvorbe. Pohľad s poliami a lúkami môže byť hlavnou témou obrazov, ale aj pozadím pre scény s ľuďmi alebo zvieratami. V našej galérii uvidíte krajiny, ktoré sme vybrali, v ktorých hrajú hlavnú úlohu kvitnúce polia. Odtiene zelenej, hnedej a mnoho farieb kvetov spôsobuje, že keď sa na ne pozeráme, chceme behať bosými nohami po lúke!

Obrazy na plátne – polia a lúky
Polia a lúky [výsledky: 120]
Obrazy na plátne – polia a lúky

Obraz – lúka na dosah ruky

Tlačené obrazy s lúkou sú jedným z tých návrhov z nášho obchodu, ktoré zapadnú do každého interiéru. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si štýl, ktorý najlepšie bude ladiť s charakterom vášho bytu. Môže to byť impresionistická krajina plná zmiešaných farieb, svetelných škvŕn a vzorov. Na druhú stranu ide o minimalistickú grafiku so šetrným použitím farieb a symbolicky označenými steblami trávy a okvetnými lístkami. Pokiaľ chcete dosiahnuť efekt podobný originálu, odporúčame obrazy na plátne.

Príroda vo vašom interiéri

Lúky na nich sú neuveriteľne šťavnaté a ťažko odlíšiteľné od pôvodnej verzie maľovanej štetcom na plátne. A to všetko preto, že ponúkame veľmi kvalitné potlače, v ktorých sú všetky farby dokonale vykreslené.

Plátno canvas je natiahnuté na drevenom napínacom ráme. Vďaka tomu vyzerá konečný výsledok extrémne ľahký a moderný. Obraz vyzerá veľmi dobre z bočnej strany a perspektívy vďaka potlačeným stranám. Hotové obrazy predstavujúce motívy lúk a polí postrádajú tradičný rám, vďaka čomu sú zbavené „ťažkého“ klasického charakteru.

Prezrite si tiež sklenené obrazy s motívom lúky.