Obrazy na plátne – more

More vždy inšpirovalo maliarov. Morské krajiny sú veľmi rozmanité a preto ich tak milujeme. Ak hľadáte zaujímavú nástennú dekoráciu, pozrite sa na naše potlače na plátne. More na nich je vyobrazené s rôznymi tvárami, a to od romantického západu slnka až po rozbúrené vlny počas búrky na mori.

Obrazy na plátne – more
More [výsledky: 273]
Obrazy na plátne – more

Obrazy – more má veľa mien

Tvorcovia sa námornej témy ujímajú rôznymi spôsobmi. Nemusí to súvisieť s plachtením. Niekedy je to len pohľad na pokojnú vodu a mraky, ktoré sa nad ňou vznášajú. Inokedy oblohu nad morom pretína kŕdeľ vtákov. Voda je tiež iba pozadím pre bujnú vegetáciu, ktorá sa vyvíja v blízkosti. To, aký je výhľad na more, tiež do značnej miery závisí od svetla. Nepochybne majú ikonické miesto v maliarstve aj západy slnka pri mori. Niekedy veľkolepé, nádherné záplavy farieb, inokedy veľmi intímne, s pásom žiariaci oranžovou a červenou farbou, zavesené niekde nad obzorom.

Obrazy s morom vo vašom dome

Medzi reprodukciami diel viac alebo menej slávnych maliarov a kresliarov, ktoré sme vybrali, určite nájdete aj tú, ktorá vás priamo uchváti. Prírodné krajiny budú veľmi vhodné do každého interiéru. Ich výhodou je, že sa hodia ako do obývacej izby, tak aj do kúpeľne či spálne. Stavte na svoje obľúbené farby a premýšľajte o tom, akú náladu chcete dosiahnuť. My vám dodáme obrazy najvyššej kvality. Vďaka moru budete príjemne relaxovať pri pohľade naň a rozjímať o prírode.

Prezrite si tiež sklenené obrazy s morom.