Obrazy do kúpeľne

Kúpeľňa alebo kúpacia miestnosť je priestor, kam sa naše obrazy vytlačené na skle dokonale hodia. Zapadnú do tradičnej estetiky a moderného usporiadania s minimalistickými doplnkami a armatúrou. Obrazy do kúpeľne vyrobené na skle majú mnoho výhod, ktoré sami objavíte veľmi rýchlo.

Obrazy do kúpeľne
Kúpeľňa [výsledky: 2196]
Obrazy do kúpeľne

Kúpeľňa v modernom štýle

Pozrite sa, aké zaujímavé vzory sme pripravili pre usporiadanie kúpeľní. Predovšetkým sa zameriavame na všetky motívy súvisiace s vodou, pretože ide o asociáciu, ktorá nám napadne veľmi prirodzeným spôsobom. Pozrite sa, čo vás najviac inšpiruje. Môžu to byť veľkolepé vodopády, pokojne sa rozlievajúce rieky, pokojná hladina jazera alebo len kúsok vody obklopený prírodnou krajinou. Ak vás zaujíma umenie, kúpte si jednu z reprodukcií v našej zbierke. V závislosti od štýlu kúpeľne sa do nej môže hodiť ako impresionistický západ slnka na jazere, tak minimalistická japonská grafika s horou Fuji v pozadí.

Je to tiež miesto, kde sa vždy osvedčí príroda a všetko, čo s ňou súvisí. Stavte si na zimnú krajinu so zasneženými horami a lesmi, ak ste milovníkom chladných farieb. Ak dávate prednosť teplým farbám, môžete si zaobstarať obrazy do kúpeľne s kvitnúcimi lúkami plnými živých farieb a detailov. Tu môžeme predovšetkým odporučiť reprodukcie impresionistov, ktorí dokonale ovládli manipuláciu s farbami a svetlom na svojich obrazoch.

Prednosti skla

Obrazy do kúpeľne na skle majú nespornú výhodu, že nie sú náchylné na pôsobenie vlhkosti. Preto nie je nutné sa vzdať používania zaujímavých kúpeľňových dekorácií. Stačí staviť na správny materiál a, samozrejme, vysokú kvalitu spracovania. Potlač na skle, aj napriek nepriaznivým podmienkam, zostáva v originálnej kvalite, farby nevyblednú a povrch nestráca svoje prednosti ani po opakovanom čistení. To je zase veľmi jednoduché a bezproblémové. Všetko, čo potrebujete, je vlhká handrička a trocha čističa skla. O taký obraz sa nemusíte starať viac než o iné prvky výzdoby a kúpeľňového vybavenia. Takže môžete pokojne staviť na veľkolepý výhľad v maximálnej veľkosti a ozdobiť ním stenu nad vaňou. Pokiaľ máte malú kúpeľňu, venujte pozornosť grafike, ktorá vytvára dojem 3D efektu. Vďaka nej sa priestor vizuálne zväčší, čím sa zvýši pohodlie pri používaní kúpeľne. Zaujímavou možnosťou je tiež kombinovať niekoľko obrazov do súvislého celku a zavesiť ich na niekoľkých miestach jednej miestnosti. To nám umožní vytvoriť zvláštnu atmosféru, najmä vo veľkej kúpeľni alebo kúpacej miestnosti.