Obrazy na plátne – tropické

Pokiaľ máte záujem o tropické rastliny, obrazy v našej kolekcii vás budú iste zaujímať. Umiestnili sme tu rôzne grafiky a reprodukcie obrazov, ktoré ukazujú bohatstvo rastlín, ktoré zriedka vidíme v našej zemepisnej šírke. Umožní vám vdýchnuť do vášho domova klímu priamo z rovníkového lesa.

Obrazy na plátne – tropické
Obrazy na plátne – tropické

Tropické obrazy na plátne

Pozrite sa, aké zaujímavé návrhy sú na dosah ruky. Máme rozmanitú kolekciu vzorov, ktoré reprezentujú rôzne štýly. Máme tu modernú grafiku s listami monstery a obrazy s impresionistickými krajinami. Všetky spája skutočnosť, že si ich spájame s cestovaním a exotikou, ktorá láka svojou rozmanitosťou prenášanou na obrazy. Tropické listy, týčiace sa stromy a úžasné kvety – to všetko na vás čaká v ponuke nášho obchodu. Všimnite si, že takáto nástenná dekorácia bude vyzerať skvele v interiéri s minimalistickým dekorom, rovnako ako v eklektickom priestore, v ktorom nechýbajú rôzne formy a farby.

 

Exotický obraz úspešne vyzdobí kúpeľňu, obývacia izba a izba pre mládež. Rastlinné motívy sú nadčasové, takže nevyjdú z módy a po krátkej dobe neomrzia. Premýšľate, aký obraz si vybrať? Tropický les so zvieratami skrytými medzi listami a konármi je vynikajúcou voľbou pre izbu mladého obyvateľa. Nielenže vyzerá krásne, ale môže mať aj vzdelávací charakter. Ak hľadáte nápadnú dekoráciu, kúpte si grafiku v kontrastných a intenzívnych farbách.