Obrazy na plátne – Claude Monet

Claude Monet bol francúzsky maliar. Je jedným z najznámejších predstaviteľov impresionizmu. Žil na prelome 19. a 20. storočia. Hoci bojoval so zdravotnými problémami, podarilo sa mu dosiahnuť úspech v živote a získať uznanie kritikov a publika. Do našej galérie sme zaradili najznámejšie Monetove obrazy a tie, ktoré sa takými populárnymi nestali.

 

 

Obrazy na plátne – Claude Monet
Claude Monet [výsledky: 83]
Obrazy na plátne – Claude Monet

Impresionistické obrazy – svetlo a pokoj

Pri pohľade na diela majstra impresionizmu si ľahko všimneme, že tu nájdeme pomerne širokú tematiku. Určite si tu nájdu niečo pre seba priaznivci prírodných krajín a aj tí, ktorí dávajú prednosť zátišiu, pri ktorom hrá svetlo veľmi dôležitú úlohu. Skromné kompozície z predmetov postavených na stole získavajú výraz vďaka lúčom svetla, ktoré sú zobrazené vynikajúcim spôsobom vďaka malým škvrnám farby rozptýleným na plátne majstra. Impresionistické obrazy pôsobia takým úžasným dojmom práve vďaka schopnosti súčasne ovládať svetlo a farby. Vďaka tomu dokonca ani veľmi statické zábery nie sú únavné a pozerať sa na ne zakaždým poskytuje nový zážitok.

Monet – reprodukcie obrazov na plátne

V našej kolekcii máme bohatý výber vzorov s veľmi širokou tematikou. Dôležité sú tiež spôsoby realizácie, ktoré ponúkame našim zákazníkom. Reprodukcie diel Moneta je možné vytlačiť na plátno canvas. Vďaka tomu získajú správny charakter. Minimalistický efekt v kombinácii s dielmi majstra impresionizmu vytvára naozaj úžasný efekt. Ide o návrh ako pre klasické interiéry, tak pre typické moderné interiéry. Takže môžete obľúbeným obrazom Moneta vyzdobiť akúkoľvek miestnosť, ako je spálňa, obývacia izba, pracovňa či predsieň.