1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMIESTNENIE
  6. /
  7. Spálňa

Obrazy do spálne

Záleží na usporiadaní spálne, keď je to miesto, kde predovšetkým spíme? Samozrejme, že áno. Toto je najosobnejší priestor v dome. Tu môžete relaxovať a odpočívať počas dňa, zdriemnuť si, alebo si len prečítať knihu. V našej kolekcii máme mnoho zaujímavých nápadov. Tak čo teda ponúkame na stenu v spálni?

Obrazy do spálne
Spálňa [výsledky: 2197]
Obrazy do spálne

Obraz na plátne alebo na skle?

Pri výbere nástennej dekorácie najprv zvážte, ako vyzerá vaša spálňa. Stena za posteľou je určená pre dekoráciu, alebo možno aj tá na náprotivnej strane. Tiež venujte pozornosť tomu, akú plochu máte k dispozícii. Tá sa môže zmenšiť, ak napríklad chcete zavesiť nad posteľou obrazovku alebo televízor a sledovať filmy. Keď zvážime sklenené reprodukcie a obrazy vytlačené na plátne, sú možné aj veľké veľkosti. Vďaka tomu môže byť vaša grafika do spálne hlavným prvkom interiérového dizajnu. Práve na nej bude do značnej miery klíma, ktorá prevláda v mieste, kde odpočívate. Zvyčajne sa predpokladá, že tu by mali byť hlavne svetlé farby alebo tmavé odtiene, vždy v decentnej palete, bez krikľavých farieb alebo príliš kontrastných vzorov. Existujú však výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo. Môžete zistiť, že sa vám dobre zaspáva v izbe, kde prevláda červená alebo dekorácie v pop art štýle. Riaďte sa svojím tušením – moderné obrazy môžu tiež visieť vo vašej spálni, a to s Andy Warholom a Banksym v popredí.

Lacná vysnívaná spálňa

Už máte predstavu o vašej spálni, ale máte pocit, že jej zariadenie bude príliš drahé? U nás nájdete lacné obrazy, ktoré sú zároveň krásnou výzdobou interiéru s týmto charakterom. Dobrý dizajn nemusí stáť veľa. Moderné obrazy do spálne vytlačené na skle alebo plátne sú v cene dostupnej nám všetkým. Zároveň nás teší aj to, že to dáva našim klientom, to znamená aj vám, možnosť mať v interiéri svojho domova reprodukciu majstrovských diel najväčších majstrov maliarstva a kresby.

Alebo hľadáte niečo do detskej izby? Nápad na stenu v izbe mladších detí môže tiež zahŕňať obrazy vytlačené na plátne alebo skle. Najlepšie je staviť na jemné farby, ktoré umožnia dieťaťu upokojiť sa, keď je čas spať, rozprávať príbehy a čítať rozprávky. Dekorácie spálne môže visieť nad posteľou drobčeka, ale nemali by byť v dosahu rúk dieťaťa. Stačí okamih a dieťa ozdobu zhodí.

Jednoduchý spôsob diverzifikácie

Zaujímavým nápadom môže byť umiestnenie rôznych obrazov na rôzne miesta v miestnosti. Ak je tam k dispozícii aj priestor na hranie, oddeľte ho napríklad vizuálnym spôsobom. Obrazy do spálne potom môžu byť jemnejšie a decentnejšie, zatiaľ čo tie v druhej časti miestnosti zas dynamické, povzbudzujúce k objavovaniu priestoru so vzdelávacím charakterom. Máte na výber z niekoľkých možností. Kúpte si jeden veľký obraz alebo niekoľko menších, ktoré ladia tematikou a spoločne vytvoria mini-galériu v detskej izbe. Ak chcete, aby vaša voľba tešila zrak po dlhé roky, kúpte si nadčasové reprodukcie, ich kúzlo nezmizne plynutím času.