Obrazy na plátne – príroda

Príroda je nekonečným zdrojom inšpirácií. Vždy priťahovala umelcov a uvádzala ich do stavu tvorenia. Do našej kolekcie sme zahrnuli rôzne pohľady na túto tematiku. Sú tu preto veľmi realistické obrazy s prírodou a tiež tie úplne abstraktné, iba ňou voľne inšpirované.

Obrazy na plátne – príroda
PRÍRODA [výsledky: 1031]
Obrazy na plátne – príroda

Moderné obrazy s prírodou vo vašom dome

Veľmi dobre vieme, ako spojiť tradíciu s modernosťou. Preto využívame klasické maľby a kresby a ich reprodukcie tlačíme na plátno canvas. Vďaka tomu sú vám na dosah diela takých umelcov, ako sú napríklad Van Gogh, Monet či Hokusai Katsushika. Nielen oni, ale aj mnoho ďalších umelcov majú vo svojej tvorbe diela silne inšpirované prírodou. Van Goghova slávna hviezdna obloha pôsobí na predstavivosť a stimuluje zmysly. Minimalistická grafika japonského umelca zase ukazuje, aké nesmierne jednoduché je sprostredkovať krásu skrytú v tom, čo nás obklopuje. Naše potlače dokonale odrážajú farby a detaily, ktoré sú prítomné v originálnych obrazoch a kresbách. Vďaka tomu môžu obrazy na plátne úspešne nahradiť tie originálne. Zvlášť preto, že nikto si nikto nemôže zavesiť vo svojej obývacej izbe originálne „Slnečnice“ Van Gogha. Je to jednoducho nemožné. Poskytujeme však možnosť každodenného kontaktu s vysokým umením v pohodlí vlastného domova a vychutnávať si vysoko kvalitné spracovanie.

Príroda – obrazy pre akýkoľvek priestor

Príroda je veľmi univerzálna téma, ktorá sa využíva v interiérovom dizajne. Preto sa často zameriavame na obrazy inšpirované prírodou. Príroda funguje dobre v obývacej izbe, kuchyni, spálni, kúpeľni a detskej izbe. Prebúdza toľko asociácií a pôsobí na predstavivosť, že po krátkej dobe neomrzí. Pretože nás zakaždým núti ju znova objaviť. V závislosti od toho, aký efekt chcete dosiahnuť, si kúpte jednu z niekoľkých tém, ktoré sú prítomné na našich obrazoch. Môže to byť tropická vegetácia a zvieratá, ktoré ju obývajú. Sú to tiež nám dobre známe kvety a stromy, ktoré nemusíte hľadať vo vzdialených krajinách. Obloha bola pre umelcov vždy nekonečnou inšpiráciou. Niekedy pokojná a slnečná, inokedy zase pokrytá búrkovými mrakmi, znepokojujúca a tmavá. Nechajte svoju fantáziu pracovať a kúpte si dielo, ktoré najlepšie odráža vaše estetické túžby súvisiace s prírodou.