Obrazy na plátne – ovocie

Ovocie je téma, ktorá je príjemná pre oči a navodzuje pozitívne asociácie. Obrazy s ovocím možno nájsť v klasickom maliarstve a u súčasných umelcov. Kúpte si grafiku so šťavnatými pomarančmi, jablkami z jesenných zberov alebo ovocím, ktoré ešte nebolo odtrhnuté z kríkov alebo stromov.

Obrazy na plátne – ovocie
Ovocie [výsledky: 144]
Obrazy na plátne – ovocie

Moderné obrazy – ovocie

Zátišie s ovocím je zaujímavým návrhom nielen pre kuchyňu a jedáleň, aj keď určite v prvom rade nájde svoje miesto. Veľkí maliari sa tejto témy často chopili a realizovali ju v štýle, ktorý im bol blízky. Na dielach Van Gogha a iných dielach Moneta uvidíme úplne iné ovocie. Hra so svetlom a tieňom, využitie farieb, verná reprodukcia detailov alebo len hra s realitou: koľko umelcov existuje, toľko je rôznych prístupov, ktoré môžeme vidieť.

 

Obrazy s ovocím do kuchyne sú nadčasovú voľbou. Osvedčia sa tiež v jedálni alebo v obývacej izbe, ktoré sú prepojené. Nájdete tu šťavnaté farby a tlmené odtiene, takže môžete ľahko siahnuť po obraze, ktorý sa najlepšie hodí do vášho domova. Ovocie na stole je častým motívom u umelcov, ale presvedčíte sa, ako veľa rôznych návrhov možno nájsť u každého z nich. Tlačíme na plátno canvas natiahnuté na ráme a celok má minimalistický povrch. Vďaka tomu dostanete dekoratívne možnosti, ktoré si môžete zvoliť ako pre moderný interiér, tak pre interiér v klasickom štýle.

 Prezrite si tiež obrazy na skle s ovocím.