Samolepky na obklady

Už vás nebaví jednotný obklad v kuchyni alebo kúpeľni? Máte už dosť jednofarebných interiérov? Práve ste našli niečo, čo zmení váš byt! Samolepky na obklady. Ideálne do kuchyne a kúpeľne – vode-odolnosť a ľahké použitie. V priebehu minút zmeníte vzhľad svojho interiéru bez námahy a vysokých nákladov!

Samolepky na obklady
Samolepky na obklady [výsledky: 59]
Samolepky na obklady

Nálepky na obklady – rôznorodé farby a vzory

V našej ponuke nájdete úžasné nálepky v každej farbe a vzore! Ponúkame orientálne vzory v širokej škále farieb. Nájdete medzi nimi inšpiráciu vzorov Maroko alebo India. Vďaka nim si môžete vytvoriť krásne mozaiky v boho štýle, ktoré dokonale doplnia dámske interiéry. Zatiaľ čo nálepky s etnografickými vzormi – anglosaskými, slovanskými alebo indiánskymi – sa budú dobre vynímať v izbách vo vidieckom štýle, kde vám budú pripomínať staré časy. Geometrické nálepky v kontrastných bielych a čiernych farbách sa dokonale hodia do minimalistických a moderných interiérov, ktorým dodajú jedinečný vzhľad a odvážny charakter.

Samolepky na obklady – investícia, ktorá vydrží roky

Naše samolepky na obklady dobre poslúžia ako náhrada náročnej renovácie! Za krátky čas môžete osviežiť svoj interiér bez toho, aby ste si museli najať profesionála. Naše nálepky sú vodeodolné, takže ich môžete jednoducho umiestniť do kuchyne aj do kúpeľne. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a umožňujú prispôsobiť ich akémukoľvek typu obkladu. Nevyžadujú ani špeciálne lepidlá alebo vybavenie.

Stačí ich nalepiť na obklad a užívať si úžasný efekt! A moderná technológia MagicStick vám umožní kedykoľvek ich odlepiť a presunúť na iné miesto! Takto sa nikdy neprestanete baviť! Nečakajte a objednajte si ich ešte dnes.

Nahraďte pracné odstraňovanie dlaždíc dekoratívnymi nálepkami

Plánujete celkovú rekonštrukciu kúpeľne alebo kuchyne, ale nechcete odstraňovať staré keramické obklady? Nálepky na dlaždice sú skvelou voľbou! Ich použitie je veľmi jednoduché a účinky sú naozaj uspokojivé. Vďaka širokej ponuke nálepiek na obklady Coloray si môžete vybrať dizajn, ktorý vyhovuje vášmu štýlu interiéru. Nálepky na obklady sú pôsobivým a pomerne lacným spôsobom, ako zmeniť povrch steny. Materiál BubblesFree a MagicStick dokonale priľne k obkladu a mnohým iným hladkým povrchom. Navyše, ak vás vzor nálepiek omrzí, môžete ich ľahko odstrániť a prilepiť iný vzor. Pri rozhodovaní o konkrétnom vzore nálepiek je potrebné zvoliť veľkosť nálepiek podľa rozmerov dlaždíc. To by však nemalo byť problematické, pretože nálepky sú k dispozícii vo formátoch typických pre najpoužívanejšie dlaždice.