Fototapety

Nástenné tapety sú stále žiadaným prvkom výzdoby. V poslednej dobe sa začali objavovať ako dekoratívne prvky aj v moderných a minimalistických interiéroch. Osvedčia sa prakticky v každej miestnosti v našom byte a široká škála materiálov, z ktorých sú vyrobené, a tiež farieb a vzorov vám umožní presvedčiť aj tých najväčších skeptikov.

Fototapety
Kolor
Styl
Barokový
Francúzsky
Eklektický
Abstrakt
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
Viktoriánsky
Rustikálny
Moderné
zobraziť všetky
Provensálsky
Japonský
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Vidiecky
Minimalistický
Klasika
Fototapety [výsledky: 2463]
Fototapety

Fototapety na mieru – investícia na roky

Nástenné tapety, v závislosti od materiálu, z ktorého sú vyrobené, majú veľmi dlhú životnosť, a to až 30 rokov. Nevyblednú, sú umývateľné, odolné voči oderu alebo otlakom. Niektoré z nich môžu byť bez problémov premaľované, keď vás omrzia, alebo ak budeme chcieť zmeniť výzdobu miestnosti. Nástenné fototapety sú tiež lacné a časť z nich sme pripravení položiť sami, bez pomoci odborníkov, drahého vybavenia alebo veľkých manuálnych zručností. Preto je to tiež ideálna alternatíva k zdĺhavým a komplikovaným renováciám, pretože za pár minút si môžete vychutnať nový a jedinečný interiér. Vysoká kvalita našich fototapiet ide ruka v ruke s príslušnou cenou. Výzdoba interiéru nebola nikdy tak jednoduchá!

Nástenná fototapety – ako vybrať tú správnu?

Pri výbere fototapety na stenu pre váš byt je potrebné zvážiť veľa rôznych faktorov, pretože pre každý interiér si môžete vybrať tapetu, a to nielen z hľadiska motívu alebo farebného vyhotovenia, ale aj z hľadiska veľkosti. Tapeta môže tiež vizuálne zväčšiť miestnosť, rozsvietiť ju alebo práve naopak – zmierniť a vdýchnuť atmosféru. Pozornosť musíte preto venovať nielen farbe tapety, ale aj materiálu, z ktorého je vyrobená, pórovitosti, doplnkom, ako sú trblietky alebo zvyšky. Prezrite si našu širokú ponuku tapiet a vyberte si tú ideálnu pre seba, aby ste splnili všetky svoje očakávania. Vďaka tomu zmeníte svoj interiér na nepoznanie za niekoľko okamihov a budete si ho môcť vychutnať

Fototapety na stenu – rozmanitosť vzorov a farieb

V našom obchode ponúkame široký výber fototapiet na mieru, ktoré uchvátia každého. Nájdete tu elegantné klasické tapety v mnohých farbách aj realistické fototapety, ktoré dodajú každému interiéru príslušnej kúzlo. Pre minimalistické a moderné interiéry odporúčame tapety v kontrastných farbách, čiernobielej, s geometrickými vzormi a zlatými ozdobami. V podkrovných interiéroch však budú dobre fungovať všetky imitácie tehál a kameňov, ktoré vdýchnu tú pravú atmosféru. V bytoch s klasickou výzdobou sa osvedčia zase jednofarebné tapety s lisovaním, ktoré doplnia interiér charakteristickým prvkom. Pre tých, ktorí sa radi hrajú s prostredím a cítia sa byť excentrickí, odporúčame tapety s abstraktnými vzormi a exotickými ornamentmi, ktoré dodajú každému interiéru nádych extravagancie a vdýchnu do neho život. V našej ponuke je tiež široký výber tapiet do detskej izby v jemných farbách a rozprávkových vzoroch, ktoré pomôžu každému dieťaťu rozvíjať predstavivosť.