Fototapety – sedmokrásky

Sedmokrásky sú nadčasovým symbolom jari – objavujú sa čoskoro a potešia nás v každej zo svojich podôb. Znamenajú tiež nevinnosť, čistotu, nový začiatok a pravú lásku. Preto sú sedmokrásky neoddeliteľne späté s nevinnými nedospelými osobami a nevestami – práve zo sedmokrásky bol spletený nevestin veniec, ktorý symbolizoval jej čistotu a nevinnosť.

Fototapety – sedmokrásky
Kolor
Styl
Škandinávsky
Barokový
Koloniálny
Orientálne
Minimalistický
Vidiecky
Etnický
Eklektický
Klasika
Abstrakt
zobraziť všetky
Moderné
Angličtina
Súčasné
Provensálsky
Japonský
Francúzsky
Sedmokrásky [výsledky: 67]
Fototapety – sedmokrásky

Zistite, čo sme pre vás pripravili

V našej kolekcii si môžete prezrieť široký výber kvetinových tapiet, tiež tých s motívom sedmokrások, ktoré budú vhodné do každého interiéru. Máme totiž jemné tapety v pastelových farbách, ktoré v detskej izbe získajú nový význam, teda nielen vyzdobia priestor, ale budú tiež symbolizovať nevinnosť dieťaťa. Naopak, tapety s kvetinami vyobrazenými v prirodzenej podobe budú skvelým doplnkom každého ženského priestoru – čítacieho kútika v obývačke alebo pracovni. V našom sortimente nájdete nádherné tapety s motívom kvetín vo vintage štýle, ktoré budú ladiť s jemným anglickým štýlom, plným ženskosti a krehkosti. Naopak, intenzívne, čierne tapety so žiarivým etnickým motívom, kvety z mesta Łowicz dodajú interiéru charakter a budú skvele vyzerať v interiéroch inšpirovaných kultúrou starých Slovanov.

Magické tapety sa sedmokráskami vo vintage štýle

Medzi našimi tapetami nájdete nádherné tapety s opakujúcim sa motívom, ktoré vytvárajú jedinečné vzory a vnášajú do každého interiéru jemný nádych jari. Môžete však rozhodnúť pre odvážny krok a vybrať tapetu s motívom kvetinovej lúky, ktorá nám v spodnej časti dáva nepriechodné more kvetov a keď sa upína smerom nahor prechádza do jemnej jednofarebné kompozície. Vytvára dojem, že sme uprostred lesnej čistiny plnej divokých kvetín, ktorá nás presunie do bezstarostnej doby, kedy nie sme prenasledovaní povinnosťami a nevyriešenými záležitosťami.