Fototapety – motív lúky

Lúka plná kvetov pripomína bezstarostné obdobie detstva, kedy ste na nej mohli zbierať kvety a upliesť venček, zahrať si futbal alebo len celý deň ležať na deke a čítať knihu. Preto sme pri pohľade na ňu nostalgickí, no zároveň aj optimistickí. Pretože každý deň sa môžeme usilovať o šťastie.

Fototapety – motív lúky
Kolor
Styl
Orientálne
Moderné
Viktoriánsky
Eklektický
Vidiecky
Etnický
Japonský
Francúzsky
Barokový
Klasika
zobraziť všetky
Angličtina
Abstrakt
Škandinávsky
Provensálsky
Rustikálny
Súčasné
Lúka [výsledky: 250]
Fototapety – motív lúky

Nadčasová nástenná dekorácia s lúkou

Tapety s motívom kvetín vnášajú do nášho bytu pocit šťastia a bezstarostnosti. Kvetinová lúka bude dokonalým doplnkom obývačky, ktorá je centrom nášho života a odpočinku. Ako realistická tapeta zobrazujúca lúku v celej jej kráse, tak aj symbolicky ako kytice kvetov vyrastajúcich z podlahy, nám umožní denne preniesť sa v spomienkach do tohto bezstarostného obdobia. Opäť si budeme môcť prečítať knihu medzi kvetmi a zabudnúť na starosti každodenného života. Jemné kvetinové kompozície skvele zapadnú do spálne, kde si s nimi budeme môcť oddýchnuť a relaxovať pred spaním. Pozoruhodné sú aj tapety s kvetmi vzorovanými na starých herbároch, a to ako skica nakreslená ceruzkou, ktorá perfektne zapadne do minimalistického štýlu aj domov v anglickom štýle.

Priblížte sa prírode

Tapety s opakujúcim sa kvetinovým motívom budú ideálnym doplnkom do detskej izby. Tak do izby vnesieme harmóniu nevyhnutnú pre správny vývoj dieťaťa. Aj veľa tínedžerov poteší jemný pastelový motív kvetín boho či etnických kvetín. Fotorealistické kvetinové tapety vytvárajúce kompozície na celú stenu budú skvele fungovať v štúdiových bytoch. Tu ich uvidíte zo všetkých možných bodov a vytvoríte miesto, kde sa bude nachádzať srdce domova, kde si budete môcť oddýchnuť alebo sa stretnúť s hosťami, ktorým budete môcť darovať časť vášho šťastia.