Fototapety retro

Zmeňte vzhľad svojho obytného priestoru s našimi vzormi tapiet v antickom a retro štýle. V kombinácii s výraznými odtieňmi modrej, červenej a zelenej a majstrovsky spracovanými detailmi sú tieto tapety malým umeleckým dielom. Na dosiahnutie moderného výrazu v tradičnom štýle použite túto pútavú tapetu ako dokončovací prvok jednej zo stien.

Fototapety retro
Kolor
Styl
Japonský
Rustikálny
Moderné
Minimalistický
Viktoriánsky
Orientálne
Abstrakt
Súčasné
Eklektický
Provensálsky
zobraziť všetky
Škandinávsky
Angličtina
Francúzsky
Koloniálny
Barokový
Klasika
Priemyselný
Vidiecky
Retro [výsledky: 56]
Fototapety retro

Retro tapeta – vždy v móde

Vydajte sa na výlet v čase a preskúmajte našu širokú škálu tapiet v retro štýle, ktoré dodajú vášmu domovu zaujímavý nádych. Ak hľadáte niečo neobvyklé pre váš interiér, naša kolekcia tapiet v retro štýle je mimoriadne vhodná pre navodenie klasického a prekvapivého vzhľadu. Od starobylých amerických reštaurácií, historických máp sveta až po legendárne diaľnice vytvárajú naše ilustrácie v retro štýle elegantné a výnimočné zariadenie izby, ktoré nikdy nevyjde z módy. Naša séria tapiet v retro štýle je tiež vhodná na dodanie dotyku sofistikovanosti do miestnosti v pánskej kancelárii alebo kancelárii. Sépiové odtiene, ktoré sú najmä spájané s monochromatickými fotografiami z 19. a začiatku 20. storočia, sa zladia s každým typom zariadenia a budú perfektné v kanceláriách, obývačkách alebo na stenách spální.

Tapeta v retro štýle pre štylizované interiéry

Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu v retro štýle môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!