Fototapety do spálne

Spálňa je po kúpeľni druhou najnáročnejšou miestnosťou v celom dome. Každý, kto plánuje zmeniť spálňu, sníva o veľkej manželskej posteli a pohodlnom matraci. Samozrejme, že dobrý oddych je základom nášho každodenného fungovania, ale ako vyzdobiť spálňu tak, aby bola krásna a funkčná zároveň?

Fototapety do spálne
Kolor
Styl
Minimalistický
Klasika
Barokový
Francúzsky
Abstrakt
Eklektický
Angličtina
Škandinávsky
Súčasné
Viktoriánsky
zobraziť všetky
Rustikálny
Provensálsky
Moderné
Japonský
Priemyselný
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Vidiecky
Spálňa [výsledky: 1814]
Fototapety do spálne

Použite svetlé farby a pastelové doplnky, aby ste docielili jemnosť a rafinovanosť

V sezóne jar/leto 2020 budú v spálňach vládnuť kvetiny. Obrovské akvarelové puky ruží a pivoniek a malé, drobné kvetinové vzory na stenách urobia dobrú prácu. V tejto sezóne je spálňa tajomnou, jemnou a rafinovanou ženou, ktorá keď vás pustí dovnútra a odokryje záves hlboko skrývaného tajomstvo. Spálňa v štýle boho má obrovský potenciál, ktorý stojí za to použiť pri rozhodovaní o osviežení interiéru. Rafinovanosť a jemnosť v kombinácii s kvetinami sú vynikajúcou kombináciou ako pre spálňu dospievajúceho dievčaťa, tak i pre manželskú spálňu. Ešte donedávna vládol škandinávsky štýl všetkým interiérom. Teraz sa tento trend pohybuje smerom k éterickej jemnosti štýlu boho.

Biela v kombinácii s kvetinami vytvára náladu

Strohá, škandinávska biela sa výborne hodí do kuchyne či obývačky. Spálňa je miestom, kde nielen spíme, ale aj snívame a budujeme vzťahy. Sterilná atmosféra neprispieva budovaniu romantickej nálady a zahlcuje interiér. Samozrejme, bielej sa úplne vzdať nemusíte. Len ju stačí zatepliť vhodnými doplnkami. V tejto sezóne to budú kvety. Fialové, purpurové, krémové alebo pastelové púčiky kvetov sú krásnou dekoráciou, ktorá dodá interiéru jemnosť.

 

 

Takéto motívy možno nájsť na samolepiacich nástenných krajinomaľbách, ktoré sú nielen módne, ale aj originálne. Okrem kvetinových dekorácií dobre fungujú v spálňach živé rastliny, ako sú orchidey, kvitnúce kaktusy a láskavce. Ak neobľubujete živé rastliny, vyberte si sukulenty, ktoré oživia priestor šťavnatou zeleňou.

Vykúzlite májovú lúku na vlastnej stene

Máj je najkrajším mesiacom roka, v ktorom sa príroda prebúdza k životu a rozkvitá plná farieb na lesných pastvinách. Poľné kvety sú najkrajším darom prírody, aj keď sú krehké a nestále. Májové lúky nás inšpirovali k vytvoreniu samolepiacich tapiet s motívom malých kvetov a tráv v rôznych farebných odtieňoch. Toto je naša poklona matke prírode, ktorá pre nás vyčarila najkrajšie dekorácie. Naše kvety rýchlo nezvädnú. Preto sa oplatí použiť samolepiace tapety s motívom lúky k výzdobe spálne. Takáto kompozícia oživí interiér, využije jeho jemný charakter a umožní, aby vôňa májových kvetov zostala s vami po veľmi dlhú dobu. Odnímateľná tapeta sa dobre osvedčí ako v malých spálňach, tak aj v tých veľkých. Ak chcete, aby tapeta dobre držala, uistite sa, že základná farba neobsahuje latex a akryl. Inštalácia vám nebude trvať dlhšie ako 30 minút a efekt vás poteší na dlhú dobu. Osviežte svoju spálňu ešte dnes a dodajte jej jedinečnú žiaru.