Fototapety – pruhy

Pruhovaná tapeta je klasika a tento šikovný dizajn pomáha otvoriť priestor a urobiť miestnosť väčšou. Jeho všestranná konštrukcia je ideálna pre takmer každú miestnosť vo vašom dome. Od zvislých a vodorovných pruhov až po kľukaté a vlnité čiary – máme na výber z mnohých vzorov. Sme preto presvedčení, že tu celkom určite nájdete svoj obľúbený.

Fototapety – pruhy
Kolor
Styl
Etnický
Koloniálny
Orientálne
Moderné
Francúzsky
Rustikálny
Súčasné
Priemyselný
Vidiecky
Minimalistický
zobraziť všetky
Angličtina
Klasika
Eklektický
Abstrakt
Škandinávsky
Pruhy [výsledky: 79]
Fototapety – pruhy

Univerzálne fototapety s pruhmi

Osviežte svoju chodbu pomocou pruhov, a to od podlahy až k stropu. Tapety s pruhmi a hrubšími čiarami, ktoré sú u nás k dispozícii, sú v rôznych farbách a odtieňoch sivej, bielej. Odvážna tapeta s čiernymi a zlatými pruhmi a jemnejšie odtiene ružovej alebo modrej sú ideálne pre ženské interiéry. Svetlú tapetu s pruhmi zaveste vodorovne, aby malá miestnosť vyzerala väčšie. Môžete tiež zvoliť tapetu so zvislými pruhmi, ak chcete, aby miestnosť vyzerala vyššia. Na dosiahnutie modernej verzie klasických vzorov premiestnite pruhy na vyššiu úroveň a vyberte šmuhy v rôznych smeroch a farbách. Tieto výborné vzory vyzerajú skvele ako funkčná stena alebo môžu byť použité na dekoráciu celej miestnosti, aby na každého urobili veľký dojem.

Pruhy – ideálne do obývačky, predsiene alebo spálne

Nemali by ste sa preto obávať pruhov, pretože ich veľké množstvo riešení umožňuje ich využitie v každom interiéri a štýlu: od klasického, cez škandinávsky, až po štýl boho a anglický štýl. Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!