Fototapety – papagáje

Papagáje sú krásne a inteligentné vtáky, ktoré boli chované ako domáce zvieratá od staroveku. Už starovekí Egypťania boli pravdepodobne prví, ktorí zbožňovali papagáje kvôli ich úžasným farbám a vzhľadu. Papagáje sú synonymom exotiky, príťažlivosti a pútavých a luxusných statkov, najmä v tých častiach sveta, kde sa nevyskytujú v divočine.

Fototapety – papagáje
Papagáje [výsledky: 20]
Fototapety – papagáje

Prečo sú teda fototapety s papagájmi stále viac obľúbenejšie?

Papagáje sú veľmi spoločenské a farebné, takže niet divu, že ich ľudia milujú už dlhú dobu. V papagájoch je niečo, čo inšpiruje naše myšlienky. Aj keď obvykle premýšľame o papagájoch ako o hovoriacich vtákoch, nie všetky hovoria. Niektorí radšej spievajú alebo opakujú zvuky. Mimikry poskytujú papagájom symbolické spojenie s komunikáciou. Slová papagája, vyslovené bez pocitu vhodnosti, nám pripomínajú potrebu byť opatrným. Papagáj opakuje to, čo počuje, a to či už je to dobré alebo zlé, čo dáva fráze „pozor na to, čo hovoríš“ úplne nový význam. Ďalším spôsobom, ako sa pozrieť na symboliku papagája, je opakovať rovnaké veci: je to ako mantra, afirmácia, a dokonca aj kúzlo. Zámerné opakovania môžu mať na naše životy veľký vplyv.

Rozsvieťte svoju izbu fototapetami s papagájmi

Preto budú v našej kolekcii tapiet s motívom papagája tiež opakujúce sa vzory, ktoré sú navrhnuté tak, aby začarovali realitu. V našej kolekcii tapiet s papagájmi sú farebné a strakaté tapety, a tiež samotné papagáje, ktoré majú vniesť radosť a rozsvietiť interiér, takže sa skvele osvedčia vo svetlých a veľkých bytoch. Tlmenejšie tapety – kombinujúce papagáje so zelenými, tropickými listami sú veľmi vhodné do detskej izby, ktorému dodajú radosť. Naopak, tlmené tapety v odtieňoch čiernej a bielej sa výborne hodia do minimalistických priestorov.