Pastelové fototapety

Máte radi módny interiérový dizajn, ale chcete vyskúšať niečo špeciálne? Vyberte si jedinečné tapety v pastelových odtieňoch, ktoré zahrejú celú miestnosť a vdýchnu jej jedinečný charakter. Sú mimoriadne vhodné pre teplé štýly, ako je napríklad anglický alebo vidiecky štýl.

Pastelové fototapety
Kolor
Styl
Minimalistický
Moderné
Súčasné
Vidiecky
Provensálsky
Japonský
Barokový
Angličtina
Koloniálny
Orientálne
zobraziť všetky
Klasika
Abstrakt
Priemyselný
Škandinávsky
Eklektický
Rustikálny
Francúzsky
Viktoriánsky
Etnický
Pastelové [výsledky: 344]
Pastelové fototapety

Stavte si na pastelové odtiene vo svojej izbe

Zoznámte sa s našou sériou pastelových tapiet, štýlových a moderných vzorov, ktoré poskytnú čerstvú injekciu vo vašom priestore. Pre jedinečnú novú dynamiku, ktorá je veľmi módna, prečo nevyskúšať pastelové ombré tapety alebo tapety s pastelovými motívmi do detskej izby? Hravý pastelový dúhový vzor je skvelou voľbou do vašej obývačky. Privítajte vo svojej obývačke mäkké pastelové odtiene zelenej, žltej, ružovej a nielen tie sú perfektné farby pre detské tapety, ak chcete vytvoriť pekný a relaxačný štýl. Bez ohľadu na to, ktorú miestnosť chcete vyzdobiť, pastelovými tapetami vždy pridáte štýlový a moderný charakter, ktorý je navyše navrhnutý podľa vášho vlastného vkusu.

Ako vytvoriť úžasnú atmosféru vo vašom interiéri?

Ak si myslíte, že pastelové farby sú minulosťou, potom si vyberte jedno z našich fotorealistických usporiadaní pastelových obrazov, ktoré vytvoria úžasnú atmosféru v každom interiéri. Naše tapety dodajú nádych farby a dokonale zapadnú do každého typu zariadenia. Našu tapetu môžete použiť na našich originálnych a inovatívnych samolepiacich tapetách v systéme MagicStick. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré zmení vzhľad stien a výzdobu izby, ste na správnom mieste! Naše tapety sa veľmi ľahko inštalujú a v prípade potreby je možné ich ľahko odstrániť a premiestniť na iné miesto!