Fototapety – kaktus

Keď počujete kaktus, vidíte charakteristický obrys, pri ktorom vám okamžite napadne Mexiko a bezhraničné púšte Arizony. Kaktusy sú však celá rodina sukulentov, ktorá kombinuje takmer dvetisíc rôznych druhov! Líšia sa od seba veľkosťou, tvarom a farbou. A čo viac, vyskytujú sa v celej Južnej Amerike, väčšine Severnej Ameriky a... V Afrike!

Fototapety – kaktus
Kolor
Styl
Vidiecky
Klasika
Abstrakt
Škandinávsky
Etnický
Orientálne
Súčasné
Angličtina
Rustikálny
Moderné
zobraziť všetky
Minimalistický
Koloniálny
Eklektický
Provensálsky
Priemyselný
Kaktusy [výsledky: 81]
Fototapety – kaktus

Tapety s kaktusmi – nielen jeden vzor

Naše tapety inšpirované celou kaktusovou rodinou sa nezameriavajú len na jeden – najčastejšie spájaný vzor, práve naopak! Plnými dúškami sme čerpali z každého možného druhu. Vďaka tomu medzi našimi tapetami nájdete tie s jemnými pastelovými kaktusmi v komiksovom vyhotovení, ktoré budú skvele fungovať v detských izbách. Ich jemné farby nezahltia dieťa a jemná línia dodá interiéru príjemný charakter. Ponúkame tiež tapety inšpirované etnickými vzormi kombinujúce kaktusové motívy a mexickú vieru alebo indiánskych kmeňových znakov, ktoré budú skvele fungovať v interiéri inšpirovanom práve etnickým štýlom. Pre tých, ktorí však milujú štýl boho odporúčame tapety inšpirované kvitnúcimi kaktusmi, zobrazujúcimi realisticky vyobrazené kaktusové kvety.

Tapety s kaktusmi – opakujúce sa motívy

Medzi našimi tapetami máme tapety s opakujúcimi sa motívmi, ktoré na celej stene vytvoria jednotný vzor. Ide o klasické riešenie, ktoré bude fungovať v každom interiéri. Pre ľudí, ktorí dávajú prednosť neobyčajnému riešenie však odporúčame tapety, ktoré vytvárajú jeden jedinečný obraz bez opakovania. To dodá každému interiéru nezvyčajný a pútavý vzhľad. Tapety s kaktusmi v našej kolekcii sú v dvoch farebných vyhotoveniach: svetlých, rozjasňujúcich interiéry, a klimaticky tmavých a kontrastných.